-
Roman Karpaš
(1951)
Architektury III - Viadukty
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:59
lept, suchá jehla, 1993, 72,5 x 45,5 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 3/20, při horním okraji ohnuto, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Wien
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:00
12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jan Kejklíř
(1951 )
České Budějovice
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:01
litografie, 32 x 24,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty na SPŠG v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kirchhoff
Postavy I.
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:02
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kirchhoff
Postavy II.
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:03
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Kirnig?
Horský kostel
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:04
olej, plátno, 59 x 79,5 cm, značeno PD AK, rám, restaurováno, rentoilováno
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klát
(1962)
Ptačí motivy
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:05
olej, plátno, 145 x 24 cm, sign. PD J. Klát, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze, stipendijní pobyt u prof. P. Alechinského a A. Seguí na École Nationale des Beaux-Arts v Paříži
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ruth Kohler
(1929)
Barevná kompozice
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:06
litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Kohler, č. 57/100
Aktuální cena: 480 CZK (20 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kolář
(1935-2000)
Josef Sudek
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:07
patinovaný cínový reliéf, d. 18 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Skupina
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:08
propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Křížová cesta, XI
Položka č.: 568Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:10
suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Křížová cesta, VIII
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:11
suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Schody
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:12
suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:13
dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Váza na stole
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:14
suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Stydlivý akt
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:15
suchá jehla, 1979, 45,8 x 32,8 cm, sign. PD VKomárek 79, č.13/50, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Konečný
(1909-1989)
Dvě ženy ve vesnici
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:16
olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Konopiská
(1948)
Ze sna
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:17
akvatinta, lept, 1982, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD Eliška Konopišská 1982, pasparta, č. 8/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleksander Konstantinov
(1953-2019)
Forms
Položka č.: 576Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:18
sítotisk, 1994, 70 x 53,5 cm, č. 26/40, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kotasová
(1939-2019)
Brána
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:19
linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Věra Kotasová
(1939-2019)
Noční let
Položka č.: 578Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:20
linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kentaur
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:22
litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Evangelista Krahulík
(1908-?)
Krajina u vody
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:23
olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, rám, malba zejména v horní části zašpiněná; rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Krejbich
(1969)
Spící
Položka č.: 582Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:24
akryl, kombinovaná technika, malířská lepenka, 40 x 40 cm, sign. na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek
Položka č.: 583Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:25
dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Antonín Kroča
(1947)
Kompozice
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:26
tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kubíček
(1930)
Domeček
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:29
litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:30
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Obličej
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:31
litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Růst
Položka č.: 590Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:32
litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO