-
Daniela Toušová
(1949-1994)
Srdce
Položka č.: 274281Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:26
lept, 1993, 14,8 x 10,3 cm, sign. DU Daniela Toušová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Dívka
Položka č.: 274300Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:30
suchá jehla, 15 x 12,5 cm, sign. PD Eva Vlasáková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Ranný
(1943)
Tunel
Položka č.: 274196Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:16
litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dominika Schönová
(1954)
Bubliny vzpomínek
Položka č.: 274218Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:18
lept, 1993, 15 x 10,5 cm, sign. PD Dominika Schönová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
U okna
Položka č.: 274304Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:32
lept, akvatinta, 15 x 10,3 cm, sign. Olga Vychodilová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Pospíšil
(1914-1996)
Letní krajina
Položka č.: 282054Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33
olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž II
Položka č.: 221405Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž
Položka č.: 221404Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:07
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Krapulax
Položka č.: 221403Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:08
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. PD VF, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sembdner
(1910-1977)
Mistr popravčí
Položka č.: 212722Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:37
akvarel, tužka, koláž, papír, 41,5 x 22,5 cm, sign. F. Sembdner 68, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Autoportrét v koláži
Položka č.: 210704Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:09
koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Dívky s šelmami
Položka č.: 210703Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:10
koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Riedlbauch
(1944-2023)
Milenci
Položka č.: 136548Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:23
tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Stará tvrz
Položka č.: 276340Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:10
lept, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Akt
Položka č.: 282141Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:04
suchá jehla, 12 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán s konvalinkami
Položka č.: 282140Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:02
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Hlava ženy se zrcadlem a rukou
Položka č.: 255402Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:44
lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 390 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:32
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:28
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:26
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:24
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Ryba je taky dáma
Položka č.: 282174Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:10
fix, papír, 1986, 18 x 13 cm, LU věnování a podpis Dagmar Berková, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Storchová
(1936)
Loďka
Položka č.: 282167Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:56
lept, 14,3 x 8,8 cm, sign. PD H. Storchová, č. 40/150, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy a tři hrušky
Položka č.: 282161Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:44
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Telefon
Položka č.: 282160Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:42
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dva poháry
Položka č.: 282159Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:40
suchá jehla, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Loďka s vesly
Položka č.: 282158Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:38
suchá jehla, 11,7 x 7,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kašpárek s čertíkem
Položka č.: 254577Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:32
linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Kostlivcova ruka s ptáčkem
Položka č.: 254576Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:30
lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Lebka s péry
Položka č.: 254575Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:28
lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO