• Daniela Toušová

    (1949-1994)

    Srdce

    Položka č.: 274281

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:26

    lept, 1993, 14,8 x 10,3 cm, sign. DU Daniela Toušová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Vlasáková

    (1943)

    Dívka

    Položka č.: 274300

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:30

    suchá jehla, 15 x 12,5 cm, sign. PD Eva Vlasáková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Ranný

    (1943)

    Tunel

    Položka č.: 274196

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:16

    litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dominika Schönová

    (1954)

    Bubliny vzpomínek

    Položka č.: 274218

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:18

    lept, 1993, 15 x 10,5 cm, sign. PD Dominika Schönová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    U okna

    Položka č.: 274304

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:32

    lept, akvatinta, 15 x 10,3 cm, sign. Olga Vychodilová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pospíšil

    (1914-1996)

    Letní krajina

    Položka č.: 282054

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33

    olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž II

    Položka č.: 221405

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž

    Položka č.: 221404

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:07

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Krapulax

    Položka č.: 221403

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:08

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. PD VF, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Mistr popravčí

    Položka č.: 212722

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:37

    akvarel, tužka, koláž, papír, 41,5 x 22,5 cm, sign. F. Sembdner 68, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Autoportrét v koláži

    Položka č.: 210704

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:09

    koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Dívky s šelmami

    Položka č.: 210703

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:10

    koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Riedlbauch

    (1944-2023)

    Milenci

    Položka č.: 136548

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:23

    tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Stará tvrz

    Položka č.: 276340

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:10

    lept, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Akt

    Položka č.: 282141

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:04

    suchá jehla, 12 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Džbán s konvalinkami

    Položka č.: 282140

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:02

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Hlava ženy se zrcadlem a rukou

    Položka č.: 255402

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:44

    lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    (1949)

    Židle v krajině

    Položka č.: 281206

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:32

    lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1990

    Položka č.: 281202

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:28

    litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1991

    Položka č.: 281201

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:26

    litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Exlibris PhDr. Ivo Prokop

    Položka č.: 281200

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:24

    litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Ryba je taky dáma

    Položka č.: 282174

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:10

    fix, papír, 1986, 18 x 13 cm, LU věnování a podpis Dagmar Berková, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Storchová

    (1936)

    Loďka

    Položka č.: 282167

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:56

    lept, 14,3 x 8,8 cm, sign. PD H. Storchová, č. 40/150, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 282161

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:44

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Telefon

    Položka č.: 282160

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:42

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dva poháry

    Položka č.: 282159

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:40

    suchá jehla, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka s vesly

    Položka č.: 282158

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:38

    suchá jehla, 11,7 x 7,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek s čertíkem

    Položka č.: 254577

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:32

    linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Kostlivcova ruka s ptáčkem

    Položka č.: 254576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:30

    lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Lebka s péry

    Položka č.: 254575

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:28

    lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook