-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281053Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:48
litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Labyrint
Položka č.: 281050Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:44
litografie, 12,8 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 280737Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:38
litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1978 - 2000
Položka č.: 280733Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:36
litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Miroslav Tyrš
Položka č.: 280731Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 280729Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:32
litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
CB 70
Položka č.: 280728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:30
linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
František Halas
Položka č.: 280719Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:14
dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Akt
Položka č.: 280713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:02
linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Chrumid 1977
Položka č.: 280696Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:00
dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Letní den
Položka č.: 280686Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:56
suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Sáně
Položka č.: 280683Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:54
dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Selka
Položka č.: 280668Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:42
litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradlena
Položka č.: 280667Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:40
litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276786Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276785Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276784Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276782Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276781Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:24
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276780Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276779Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:20
litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276777Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:18
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
Položka č.: 276775Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
Položka č.: 276774Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
Položka č.: 276772Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
Položka č.: 276769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
Položka č.: 276768Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276766Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276764Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276763Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO