Jiří Bouda
(1934-2015)studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou a užitou grafikou; ilustrace jsou populárně naučného charakteru s dopravní tematikou (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998; internet)
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
Položka č.: 280695Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 15:58
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Čertovka
Položka č.: 278995Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:32
litografie, 1975, 11,9 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Muzeum v Opavě
Položka č.: 280708Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:46
litografie, 1997, 19,8 x 16,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Tábořiště
Položka č.: 280707Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:44
litografie, 1992, 20,3 x 15,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Bertramka
Položka č.: 280704Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:44
litografie, 1991, 7,6 x 15 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel Narození Panny Marie v Písku
Položka č.: 280706Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:42
litografie, 1972, 22,3 x 15,6 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 1.320 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chodovská tvrz
Položka č.: 280705Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:40
litografie, 2004, 7,4 x 12,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pohled na Strahovský klášter
Položka č.: 280703Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:39
litografie, 1999, 6,6 x 15,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 99, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Marika Debelger
Položka č.: 280702Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:37
litografie, 1988, 10,3 x 7,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Karlův most
Položka č.: 280701Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:32
litografie, 1998, 8,3 x 12,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 98, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pomník Josefa Mánesa
Položka č.: 280700Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:30
litografie, 1983, 13 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1973
Položka č.: 280699Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:28
litografie, 1972, 12,8 x 8,9 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Betlém
Položka č.: 280698Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:26
litografie, 1979, 7,2 x 14 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Zasněžená chalupa
Položka č.: 280697Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:24
litografie, 1988, 10,3 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Záložka
Položka č.: 280694Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:21
litografie, 4 x 6,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Motorová lokomotiva
Položka č.: 280692Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:17
litografie, 1996, 9,2 x 17,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, č. 92/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
2x Exlibris Marie Mazáčová
Položka č.: 280693Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:16
litografie, 1985; 1988, 10,2 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 85, 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kontejnerový vlak
Položka č.: 280691Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:12
litografie, 2009, 5,2 x 24 cm, sign. PD Jiří Bouda 09, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Malá šlechtična
Položka č.: 280690Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:10
litografie, 2009, 6,8 x 21,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 09, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Náprstkovo muzeum
Položka č.: 221862Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:32
mědirytina, 1997, 14,5 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris MUDr. Marie Klímková
Položka č.: 279404Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:10
litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ledečko na Sázavě
Položka č.: 278883Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:40
litografie, 1974, 8 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 74, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pohled na Hradčany
Položka č.: 278882Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:38
litografie, 1999, 7,7 x 16,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 99, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Lokomotiva 222.0
Položka č.: 278881Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:36
litografie, 2001, 14,8 x 17,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 01, č. 109/170, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vila Šárka na Stražisku
Položka č.: 278879Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:32
litografie, 1999, 11 x 9,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 99, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Emauzy
Položka č.: 278878Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:30
litografie, 1991, 13,8 x 6,9 cm, sign. DU Jiří Bouda 91, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Prašná brána
Položka č.: 278876Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:29
litografie, 1992, 13,8 x 8,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, č. 29/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Stanování u řeky
Položka č.: 278874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:22
litografie, 1992, 20,2 x 15,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, č. 47/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 805 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Prostějovská radnice
Položka č.: 278873Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:20
litografie, 2002, 18,3 x 15,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, č. 48/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vyhýbka
Položka č.: 273937Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2023 16:00
litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 95, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu