Světnice

    No.: 282125

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:27

    tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Záslibný dar

    No.: 265520

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:28

    tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Skleslý muž na sedačce

    No.: 265519

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:29

    tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Ludwig van Beethoven

    No.: 282066

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:30

    olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)