Roubenka

    No.: 245732

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:27

    olej, plátno, 82 x 72 cm, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Dívka s jablky

    No.: 245802

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:33

    litografie, 31 x 26 cm, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Kytice růží

    No.: 244133

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:34

    tempera, běloba, karton, 50,5 x 36 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • neznámý autor

    Dvojitá kaple v Chebu

    No.: 245727

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:22

    mědirytina, 19. století, 10,2 x 7,5 cm, mimo tisk oříznutý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Lovecký výjev

    No.: 245810

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:23

    litografie, 17,5 x 26 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Před hranicemi

    No.: 245714

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:24

    mědirytina, 19. století, 7,9 x 10,2 cm

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Chrám sv. Víta

    No.: 245733

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:25

    ocelorytina, 19. století, 9,6 x 13,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

    Motýl

    No.: 223991

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:13

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Lov

    No.: 234940

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:52

    kolorovaný lept, 35,5 x 43 cm, při okraji mírně zašpiněný papír,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Stařec

    No.: 235025

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:54

    tužka, běloba, papír, 22 x 14 cm, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Vltava u Litoměřic

    No.: 235366

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:11

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

    Pohled na vesnici

    No.: 235367

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:12

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný,

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    No.: 235372

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:14

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru,

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    No.: 242448

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:03

    lept, 12,1 x 7,2 cm, papír lehce zažloutlý, na levém okraji (mimo tisk) několik drobných skvrnek žluté barvy,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    No.: 242453

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:06

    dřevoryt, ruční papír, 7,1 x 4,6 cm, na levém okraji papíru (mimo tisk) dvě světlé skvrnky žluté barvy,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vesnička

    No.: 242459

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:11

    dřevoryt, 12,1 x 18,8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ulička mezi domy

    No.: 242461

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:13

    dřevoryt, 1830, 18,1 x 12 cm, značeno PD, mírně zažloutlý papír, nahoře a na levém okraji jsou na papíru žluté svrnky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Jezdec

    No.: 242479

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:27

    litografie, 13,2 x 12 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Mlýn

    No.: 242963

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:24

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku ,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:25

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    No.: 242979

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:32

    lept, 6,2 x 7,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Karlovy Vary

    No.: 243260

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:41

    mědirytina, 18,5 x 28,3 cm,

  • Neznámy autor

    Chinatown

    No.: 243681

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:35

    tisk, 26,5 x 20 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    No.: 244077

    Auction price: 3.800 CZK (141 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:49

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 3.800 CZK (141 €)

    Loď

    No.: 244383

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 12:10

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm,

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Les

    No.: 183731

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 22. 07. 2020 18:26

    tempera, cardboard, 34 x 44,5 cm,

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Podobizna muže s brýlemi

    No.: 245395

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:13

    olej, plátno, 49 x 36,5 cm, rám, na malbě drobné oděrky,

    Sedící muž

    No.: 245400

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:16

    akvarel, papír, 10 x 8 cm, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Děvčátko

    No.: 245443

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:47

    kolorovaná fotografie, 44 x 33,3 cm, textilní pasparta, DU značeno: A. Natvogel Nürnberg, Saldorfelstr. 6. , pasparta zašpiněná,

    Zlatá Praha

    No.: 217496

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:10

    etching, 1974, 18 x 23,5 cm, sign. RD unreadable 74, author´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids