Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Krajina

    No.: 269310

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:33

    olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Americká motorka v Reichu

    No.: 269304

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 31. 01. 2023 18:22

    olej, karton, 40 x 50 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina se stádem ovcí

    No.: 266399

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 31. 01. 2023 18:23

    olej, plátno, 44 x 54 cm, rám, malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Neznámý autor

    Tulák

    No.: 269318

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2023 18:20

    lept, 13 x 8 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Milostné výjevy

    No.: 133509

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 01. 02. 2023 18:21

    3x wood-cut, 14,3 x 10 cm, laminated, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Modrý traktor

    No.: 269362

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:00

    digitální fotografie, 28,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zelený traktor VI.

    No.: 269361

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:01

    digitální fotografie, 29 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zelený traktor V.

    No.: 269360

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:02

    digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zemědělská technika

    No.: 269359

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:03

    digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zemědělská technika

    No.: 269358

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:04

    digitální fotografie, 28,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zetor 25 a

    No.: 269357

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:05

    digitální fotografie, 28,5 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Bolinder-Munktell BM 35

    No.: 269356

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:06

    digitální fotografie, 29 x 41,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zetor 50 super

    No.: 269355

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:07

    digitální fotografie, 29,5 x 42 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Červený traktor IV.

    No.: 269354

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:08

    digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Červený traktor III.

    No.: 269353

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:09

    digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Červený traktor II.

    No.: 269352

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:10

    digitální fotografie, 29 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Červený traktor I.

    No.: 269351

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:11

    digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    John Deere 8R

    No.: 269350

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:12

    digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Traktor II.

    No.: 269349

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:13

    digitální fotografie, 29,5 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Traktor I.

    No.: 269348

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:14

    digitální fotografie, 28 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Lokomotiva Škoda ES 363

    No.: 269347

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:15

    digitální fotografie, 29,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Lokomotiva ČKD 721

    No.: 269346

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:16

    digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vojenská technika

    No.: 269345

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:17

    digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    České letadlo

    No.: 269344

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:18

    digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jeep

    No.: 269343

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:19

    digitální fotografie, 29,5 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jeep

    No.: 269342

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:20

    digitální fotografie, 29,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vojenská technika

    No.: 269341

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:21

    digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vojenská technika

    No.: 269340

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:22

    digitální fotografie, 29,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Tatra V3S

    No.: 269339

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:23

    digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jawa 350

    No.: 269338

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 02. 2023 18:24

    digitální fotografie, 29,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.