Pelikán s hadem

    No.: 245141

    Auction price: 4.800 CZK (172 €)

    Planned termination: 02. 06. 2020 15:17

    acrylic, canvas, 80 x 70 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.800 CZK (172 €)

    Sopka - kompozice

    No.: 245142

    Auction price: 6.400 CZK (229 €)

    Planned termination: 02. 06. 2020 15:18

    acrylic, canvas, 75 x 95 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.400 CZK (229 €)

    Pozorovatelé

    No.: 245143

    Planned termination: 02. 06. 2020 15:19

    acrylic, canvas, 70 x 55 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    5 náklaďáků

    No.: 245144

    Planned termination: 02. 06. 2020 15:20

    acrylic, canvas, 74 x 100 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Mickey & Boxes

    No.: 245145

    Auction price: 9.600 CZK (343 €)

    Planned termination: 02. 06. 2020 15:21

    acrylic, fibreboard, 2001, 86 x 120 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 9.600 CZK (343 €)

    Projekce

    No.: 179059

    Auction price: 1.400 CZK (50 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 14:07

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

    Jihočeská vesnice

    No.: 186102

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 14:08

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    No.: 199459

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 14:34

    heliotype, 40 x 26 cm, rám, according to Katheleen Lucas, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

    Malostranské střechy

    No.: 214661

    Auction price: 6.000 CZK (215 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 14:43

    Current price: 6.000 CZK (215 €)

    Manželé

    No.: 243270

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:21

    lept, 19,4 x 14,4 cm, LD značeno v desce HW, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Portál

    No.: 243271

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:22

    mědirytina, 29,8 x 22 cm, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Kočky

    No.: 244805

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:50

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

    Číňan

    No.: 245671

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:37

    pastel na hedvábí, 2,5 x 17,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Bača

    No.: 219977

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:38

    olej, plátno, 71,5 x 60 cm, sign. PD Fukal?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Koncentrační tábor

    No.: 245639

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:39

    akvarel, uhel, papír, 42,5 x 52 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Královna

    No.: 245670

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:35

    olej, karton, 18 x 13 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Konvolut kreseb antických soch

    No.: 245612

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:34

    23x tuš, pauzovací papír, 33,5 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Kvočna

    No.: 231455

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:27

    tisk, fixy, papír, 21 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Poberta

    No.: 231454

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:28

    tuš, pastel, papír, 34,5 x 23,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Žena se zalomenýma rukama

    No.: 245636

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:29

    pastel, tužka, papír, 25,5 x 16,2 cm, pasparta, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Střevlík

    No.: 245626

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:30

    ocelorytina, 2,7 x 4,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Automobil

    No.: 125699

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:31

    pencil, paper, 20,2 x 14,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Tanečnice

    No.: 125696

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:32

    drawing ink, paper, 26,6 x 19,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Návrh kostýmů 17. století

    No.: 125695

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:33

    pastel, charcoal, paper, 28,8 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    V lesích

    No.: 226826

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:08

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:16

    Current price: 80 CZK (3 €)

    Akt s příborem

    No.: 235412

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 21:04

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí",

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Jablko nepadá daleko od stromu

    No.: 237209

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 21:24

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Před hostincem

    No.: 237210

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 21:26

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Rytíř

    No.: 237943

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 22:12

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou,

    Current price: 200 CZK (8 €)