Múzy

    No.: 259887

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 17:00

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Current price: 601 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    No.: 264733

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 10. 2022 18:38

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Koupající se Číňanky

    No.: 137165

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 10. 2022 18:36

    print, 27,6 x 20,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Moře v bouři

    No.: 264947

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:48

    olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Návrh na obálku knihy: Emil Zola, Kommunard

    No.: 266397

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:34

    tužka, tuš, papír, 26 x 16,7 cm, rám,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Hyacint

    No.: 267210

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:52

    chromolitografie, 32,2 x 23,5 cm, PD Florilegium Harlemense; PD Tab. 46; DU Obélisque, lehce zažloutlý papír, u levého okraje zažloutlý, levý dolní roh pokrčen, u levého okraje nahoře papír natržen 2 cm,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Klíč v davu

    No.: 218163

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:02

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:14

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Váza s kruhy

    No.: 238966

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:22

    hlína, v. 61,5 cm,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Pohled na město

    No.: 242803

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:44

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Mlýn

    No.: 242963

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:46

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:48

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Samota

    No.: 253844

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 19:40

    olej, karton, 14,5 x 16 cm, rám, mírně poškozeno,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Pohled na kostel

    No.: 262631

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 20:54

    litografie, 13,2 x 9,3 cm, PD značeno na kameni,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Olomouc

    No.: 265774

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 21:42

    ocelorytina, 9,8 x 15,2 cm,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    U Ohře

    No.: 265777

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 21:46

    kolorovaná mědirytina, 10,6 x 14,4 cm,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Russ. Monument bei Teplic

    No.: 265779

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 21:50

    kolorovaná mědirytina, 8,4 x 6,2 cm,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Palác v Bruselu

    No.: 186479

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 10. 2022 14:03

    dry point, 27,5 x 19,5 cm, sign. RD indistinctly, rám, no. 35/300, yellowed paper, on frame minor scratches

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Humphrey Bogart ve filmu Bosonohá komtesa

    No.: 257891

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 26. 10. 2022 14:08

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu The Barefoot Contessa, z roku 1954, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:01

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Estimate: k CZK

    Domažlice

    No.: 195752

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:03

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Malíř selských motivů

    No.: 197728

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:06

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Koncert

    No.: 199229

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:07

    lithography, 37,5 x 30 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    ...a - hoj...

    No.: 201123

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:10

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:17

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Rybník

    No.: 221028

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:21

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Utrecht

    No.: 223794

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:23

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Cheb

    No.: 223795

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:24

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Jablko

    No.: 231311

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:36

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Slunečnice

    No.: 231312

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:37

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)