Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Madonna with child

    No.: 261500

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 14:12

    polychrome wooden sculpture, 19th century, 39 x 11 x 6 cm, part of the work is the original cabinet,

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    City gate

    No.: 261518

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 14:30

    oil, cardboard, 52 x 39,5 cm, framed,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrait of a man

    No.: 261533

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 14:45

    sheet metal painting, 17th century, 16 x 11 cm, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Woman man

    No.: 261557

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 15:09

    watercolor paper, 98 x 67,5 cm, framed

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pheasant

    No.: 261611

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 16:03

    oil, paper, first half of the 18th century, 16,5 x 29 cm, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    The girl in the cap

    No.: 261612

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 16:04

    oil, canvas, turn 17./18. century, 18 x 13 cm, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Psací sada

    No.: 261866

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:38

    kombinovaná technika, Psací sada, 6 ks,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hráči póla

    No.: 261867

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:39

    kvaš, papír, 29,5 x 29 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Neznámý autor

    Světice

    No.: 244107

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 31. 01. 2022 17:58

    sépie, ruční papír, 18. století, 22,2 x 17,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • neznámý autor

    Indická bohyně Durga / Matka s dítětem

    No.: 220468

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 31. 01. 2022 18:16

    akvarel, tuš, papír / malba na hedvábí, 15,3 x 13 / 8,3 x 8 cm

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dáma v černém

    No.: 262249

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:36

    uhel, tuš, papír, 1901, 47,8 x 29,5 cm, zažloutlý, ušpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Eduard Vojan

    No.: 209463

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 02. 2022 18:45

    suchá jehla, 12,5 x 9 cm, sign. PD nečitelně, nákladem Divadelního nakladatelství Evžena J. Rosendorfa v Praze I Perlova 5, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Žena v kroji

    No.: 208764

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:04

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Klíč v davu

    No.: 218163

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:36

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Žena

    No.: 225310

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:16

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:32

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Atelier K. Dudešek

    No.: 228512

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:38

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Domek u cesty

    No.: 229947

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:52

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zasněžené chalupy

    No.: 229949

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:54

    mědirytina, 7 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    No.: 229967

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:02

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    No.: 232726

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:18

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    No.: 234099

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:30

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    No.: 234103

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:32

    uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hlava Jana Křitele

    No.: 234123

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:34

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    No.: 234904

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:50

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dům za stromy

    No.: 235351

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 21:04

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dav v metru

    No.: 235352

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 21:06

    suchá jehla, 17,6 x 11,2 cm, papír na okrajích ušpiněn, na pravém okraji přehnutý,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Veduta di Livorno

    No.: 248969

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 21:50

    tempera, papír, 14,8 x 20,6 cm, papírová pasparta, papír místy odřen,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Panorama Moravskoslezských Beskyd

    No.: 249213

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 21:58

    skládaná pohlednice, 14 x 26 cm, zadní strany čisté bez přípisu,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    2 x pohlednice z Karlových Varů (Hotel Imperial, Lázně V.)

    No.: 249214

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 22:00

    2 x pohlednice, oba pohledy vzadu popsány ,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.