Světnice
No.: 282125Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:27
tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Záslibný dar
No.: 265520Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:28
tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Skleslý muž na sedačce
No.: 265519Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:29
tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Ludwig van Beethoven
No.: 282066Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:30
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Statek
No.: 222013Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Lebka s hadem
No.: 265874Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
No.: 279778Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:38
watercolor, ink, white, cardboard, druhý polovina 40. let, 24,5 x 29 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK