Ludmila Jiřincová
Modelka
No.: 281898Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2024 18:34
litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Ludmila Jiřincová
Dívka s růží
No.: 281899Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2024 18:33
litografie, 1944, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Ex libris Mirko Riedl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Ženský akt
No.: 281900Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2024 18:32
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka s hrozny
No.: 281901Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2024 18:31
linoryt, 1964, 13 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Květinové vlasy
No.: 281902Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 05. 2024 18:30
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Bouquet
No.: 279757Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2024 18:37
lithography, 31,8 x 22,5 cm, signed lower/right L. Jiřincová, No. 81/200, slightly worn paper, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Estimate: 6 000 - 7 000 CZK
Ludmila Jiřincová
Country
No.: 280108Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 17:34
etching, 15,3 x 27,3 cm, signed lower/right L. Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
Two girls
No.: 275956Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 08. 2023 19:05
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Estimate: 50 000 - 70 000 Kč CZK
Ludmila Jiřincová
Kálidása: Šest ročních dob
No.: 276707Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 19:07
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
In Memoriam
No.: 240810Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 19:00
litografie, 9 x 5,8 cm, sign. DU L Jiřincová , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Ludmila Jiřincová
Dva poháry
No.: 258104Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2023 15:30
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Ludmila Jiřincová
No.: 258102Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 14:12
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids