Jan Konůpek
Boj
No.: 281125Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 9,6 x 7 cm, PD značeno Kpk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Jan Konůpek
Autoportrét
No.: 281126Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:22
dřevoryt, 8,6 x 7,5 cm, PD značeno Kpk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jan Konůpek
Hrad Kašperk
No.: 281015Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2024 15:50
lept, 1918, 23 x 20 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Jan Konůpek
Nepenthes
No.: 277678Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:29
suchá jehla, akvatinta, 1927, 24,3 x 35,2 cm, sign. PD Konůpek 27, LD Nepenthes, lehce zašlý papír; na několika místech papír natržený a pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jan Konůpek
Karel Jaromír Erben: Kytice
No.: 276616Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 17:35
bibliofilie, 5x dřevoryt J. Konůpek, vydala Průmyslová škola grafická, Praha 1953, 37 s., brož., volné listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Jan Konůpek
Octave Uzanne: Bibliotekář Van der Boëcken
No.: 276566Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 16:45
bibliofilie, kolor. zinkografie a podpis v tiráži J. Konůpek, vydal J. Duchan, Praha 1939, Ex. 36/80, 33 s., polokožená vazba se zl. ořízkou, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids
Jan Konůpek
B. Jelínek: Na hrobích
No.: 276091Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 13:53
bibliofilie, il. J. Konůpek, vyd. Dělnické nakladatelství, Praha, 1930, soukromý tisk, ex: 12/250, podpis F. Páta a J. Konůpek v tiráži, pův. sešit, 20s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Jan Konůpek
Ex libris Dr Jan Bartoš
No.: 218382Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2023 18:16
zinkografie, 1938, 11,9 x 8,5 cm, LD značeno KPK 38, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Jan Konůpek
Painter
No.: 267727Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 19:53
etching, 9,5 x 7 cm, sign. lower/right Konůpek, framed, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Jan Konůpek
Husovo kázání
No.: 237946Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:16
Current price: 270 CZK (12 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids