Jan Konůpek

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    No.: 237946

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 20:56

    dřevoryt, 1915, 25 x 17,7 cm, papírová pasparta, vydáno jako příloha Veraikonu, 1915, okraje papíru ztmavlé, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jan Konůpek

    Stopy (Ex libris Rudolf Richard Hofmeister)

    No.: 234825

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:34

    dřevoryt, 12,5 x 7,7 cm, DU značeno ve štočku KNK, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    No.: 207048

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 15:11

    copperplate, 24,7 x 18,2 cm, sign. RD Konůpek, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    No.: 218375

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 03. 2020 23:34

    zinkografie, 1943, 9 x 4,8 cm, PU značeno K, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Ant. Grimm

    No.: 224233

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2020 23:14

    dřevoryt, 6 x 9,5 cm, monogram K v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Vize

    No.: 241042

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:05

    lept, 12,8 x 10,3 cm, sign. PD Konůpek, Exlibris Dr. Frant. Páta, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids