-
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:01
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílé molo
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:59
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Balvany
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:57
litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 31/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Červený kouř
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:56
litografie, 2011, 29 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, č. 43/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:54
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Jezero
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:53
litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Starý a nový sen
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:51
olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:50
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:49
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:46
giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Kaple
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:44
giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:43
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
-
Karel Jerie
(1977)
Pokušení a Extáze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:42
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Nokturno
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:36
litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Závrať
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:35
litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Přítelkyně
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:34
litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílá noc
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:33
litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 21/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Labuť a tele
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:30
litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Profil dívky s ptáky
Položka č.: 952Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:29
litografie, 59,5 x 43 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 3/60, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Renata Šimlíková
(1957)
Brána
Položka č.: 951Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:28
litografie, 1994, 53,7 x 37,5 cm, sign. PD R. Šimlíková 1994, č. 10/80, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Miroslav Tyrš
Položka č.: 947Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:24
litografie, 1995, 33 x 29 cm, sign. PD KBeneš 95, rám, č. 121/125, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Zeman
Uherské u Hajdů
Položka č.: 941Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:18
olej, lepenka, 50 x 65 cm, sign. PD J. Zeman
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Hlavy
Položka č.: 935Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:12
digitální tisk, 2000, 35,2 x 24 cm, sign. PD Zábranský 2000, č. 15/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jan Wenig
(1910-1972)
Koně
Položka č.: 934Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:11
olej, plátno , 1970, 49 x 61 cm, sign. PD Wenig 70, rám, prasklina na rámu dole, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Vysoké Tatry - Javorina
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 17:43
lept, 1927, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Otakar Štembera
(1914-1999)
Portrét
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 17:38
pastel, tuš, papír, 1984, 50 x 35,3 cm, monogr. PD ŠA 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
František Tichý
(1896-1961)
Konvolut tří kreseb vzkazů
Položka č.: 900Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 17:37
3 x tužka, papír, plocha 49 x 52 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
-
Maxmilian Švabinský
(1873-1962)
Akt
Položka č.: 896Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 17:33
litografie, 1929, 18 x 14 cm, sign. DU M. Švabinský, rám, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, čle…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
František Šourek
Mořský břeh
Položka č.: 890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 17:30
olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD Fr. Šourek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Dalibor Smutný
(1964)
Dopis
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:58
lept, mezzotinta, 1995, 31 x 39 cm, sign. PD D. Smutný 1995, č. 2/15, rohy nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu