Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Síla a Viselec
No.: 720Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:42
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna
No.: 719Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:41
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt
No.: 718Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:40
Current price: 600 CZK (25 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Pohled na Karlův most
No.: 717Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:39
litografie, 1960, 21,4 x 38,5 cm, sign. PD V. Polášek 60, č 75/110, zatelkina, patrnější mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Associat…
Current price: 400 CZK (17 €)
A. Podany
Mladý muž v parku
No.: 716Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:38
kombinovaná technika, papír, 1926, 20,9 x 26,7 cm, sign. PD A. Podany 26, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Zvonimir Pliskovać
Bez názvu / Untitled
No.: 715Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:37
síťotisk, 1998, 67,5 x 95 cm, sign. PD Z. Pliskovać, č. 2/20, rožky mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Josef Pitter
(1881-1925)
Chlapec na koni
No.: 714Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:36
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hrad na kopci
No.: 713Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:35
akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Universi…
Current price: 700 CZK (30 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Skalní jezero
No.: 712Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:34
akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Uni…
Current price: 700 CZK (30 €)
Petrovská
Stańczyk (podle Jana Matejka)
No.: 711Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:33
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jaroslava Pešicová
(1935-2015)
Včelí královna
No.: 710Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:32
mezzotinta, 1996, 16,2 x 12,2 cm, sign. DU J. Pešicová 1996, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Miroslav Pechánek
(1945-2015)
Tak vidíte slečno, ani už nemusíte chodit do přírody!
No.: 709Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:31
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Pohled na kostel
No.: 708Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:30
olej, karton, 1969, 39 x 48,5 cm, sign. LD Pecháček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Jihočeský motiv
No.: 707Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:29
olej, karton, 39 x 48,5 cm, sign PD Pecháček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Jiří Pavlík
(1939-1993)
Opuštený stůl
No.: 706Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:28
olej, kombinovaná technika, 34,2 x 39 cm, sign. LD J. Pavlík, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. R. Benes at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
František Pavelka
(1894-1948)
No.: 705Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:27
měkký kryt, 35 x 24 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague
Miroslava Pajasová
(1949-2007)
Vesmír
No.: 704Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:26
pastel, papír, 1984, 55 x 39 cm, sign. PD M. Pajasová 84, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Květoň Ovesný
Geometrie
No.: 703Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:25
serigrafie, 48 x 40 cm, sign. PD Ovesný, č. 20/30
Current price: 400 CZK (17 €)
Eduard Ovčáček
(1933)
Green - Red Blues
No.: 702Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:24
serigrafie, 1996, 54 x 37 cm, sign. PD E. Ovčáček 96, č. 106/120, levý dolní roh mírně ohnutý, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Z.H. Olšan
Tatranská dolina
No.: 701Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:23
olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Z. H. Olšan, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Stromy
No.: 700Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:22
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Na Berounce
No.: 699Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:21
olej, karton, 1972, 38 x 58 cm, sign. LD S. Odvárko 72, rám, na zadní starně štítek s popisem, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Studie
No.: 698Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
No.: 697Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:19
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
No.: 696Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:18
Zuzana Oberthorová - Popelková
Kytice ve džbánu
No.: 695Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:17
litografie, 1980, 42,1 x 31,7 cm, sign. DU Z. Obrthorová 80, 109/120, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Oberthor
Filtrohlavec Artur
No.: 694Auction price: 4.700 CZK (196 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:16
litografie, 1993, 54 x 43 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 4/30, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.700 CZK (196 €)
Karel Oberthor
Nohatá Julie
No.: 693Auction price: 4.700 CZK (196 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:15
litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 10/30, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Karel Oberthor
Odpoledne u moře
No.: 692Auction price: 4.200 CZK (175 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:14
litografie, 1984, 36,2 x 50,6 cm, sign. DU K. Oberthor 84, č. 15/130, při okrajích mírně ohmataný papír, růžky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, membe…
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Karel Oberthor
Paradísova zahrada
No.: 691Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:13
litografie, 1962, 40,4 x 24,2 cm, sign. DU K. Oberthor, 18/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists