V. Měchura
Luční kvítí ve váze
No.: 626Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:08
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté v Paříži
No.: 625Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:07
Current price: 600 CZK (25 €)
Amálie Mánesová - připsáno
Zámeček
No.: 624Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:06
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Irena Makoveeva
Husy
No.: 623Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:05
Irena Makoveeva
Kohouti
No.: 622Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:04
Irena Makoveeva
Slepice a kuřátka
No.: 621Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:03
Jiří Macht
No.: 620Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:02
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Martin Lukáč
(1989)
Rear naked choke
No.: 619Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:01
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Lorenc
Jedlíci brambor (podle van Gogha)
No.: 618Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:00
dřevo, olej, 1969, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lorenc 69, rám, neurčený autor, volná kopie obrazu Vincenta van Gogha, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Laura Limbourg
(1996)
Dolphin Play
No.: 617Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:59
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Laura Limbourg
(1996)
Dragon
No.: 616Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:58
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Oči
No.: 615Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:57
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Velkopřevorský mlýn na Kampě
No.: 614Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:56
litografie, 35,5 x 25 cm, sign. DU Liesler, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 1.800 CZK (75 €)
No.: 613Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:55
lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, 19/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Jan Lidral
(1937)
100. výročí založení II. Internacionály
No.: 612Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:54
plakát, 1989, 59 x 42 cm, vydalo Oddělění propagandy a agitace ÚV KSČ v únoru 1989, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
PF Tom Svoboda 86
No.: 611Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:53
litografie, 1985, 12,5 x 8,7 cm, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 800 CZK (34 €)
František Leták
No.: 610Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:52
olej, sololit, 1999, 40 x 35 cm, sign. PD Leták 99, rám, Žák SUPŠS v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla. Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Sc…
František Leták
Zátiší s jablky
No.: 609Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:51
olej, sololit, 20 x 23 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, the disciple of prof. F. Jiroudek, R. Ondracek and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tváře
No.: 608Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:50
litografie, 48 x 64 cm, papír srolovaný a mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tělo
No.: 607Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:49
litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel
Current price: 600 CZK (25 €)
Jaroslava Lankašová
Letím
No.: 606Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:48
kombinovaná technika, dřevotříska, 39 x 29 cm, sign. vzadu Lankašová Jaroslava, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Alena Kupčíková
(1976)
Kdo je kdo?
No.: 605Auction price: 4.800 CZK (200 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:47
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Prodejce látek
No.: 604Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:46
dřevoryt, 34,5 x 23,5 cm, mírně poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Klenotník
No.: 603Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:45
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Dva meče a temná noc
No.: 602Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:44
dřevoryt, 35 x 23,5 cm, na některých místech v tisku nažloutlé, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Sumo (diptych)
No.: 601Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:43
dřevořez, 34,7 x 23,4 a 34,5 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno DU, papír pokrčený a místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jaromír Kunc
(1900-1971)
Skály v lese
No.: 600Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:42
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. PD Jar Kunc, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Oldřich Kulnánek
PF 2003 (Pelikán)
No.: 599Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:41
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Stavy duše
No.: 598Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:40
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Nálada
No.: 597Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:39
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná