-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Óda na marnost
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 20:20
tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
V láhvi
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 20:19
dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
…NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:45
dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hostina
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:40
dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Poseidon
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:38
dřevoryt, 1989, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, vydal spolek českých bibliofilů 7. června 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Plodný mnich
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:30
dřevoryt, 8,3 x 5,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Emil Filla
(1882-1953)
Zápasy
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:07
lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Mlhovina
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04
suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Sebastian Münster
(1488-1552)
Praga 1574
Položka č.: 1058Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:22
kolorovaný dřevoryt, 1574, 25,7 x 16,5 cm, rám, Sebastian Munster (1489 - 1552) patřil mezi nejuznávanější kartografy šestnáctého století. Jeho hlavním dílem byla Kosmografie, která byla publikována v šesti jazycích v období mezi lety 1544 a 1578. Později byla revidována a znovu vydána Sebastianem…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Michael Probst
(1757-1809)
Angliae Scotiae et Hiberniae
Položka č.: 1057Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:21
kolorovaná mědirytina, 47,5 x 55,5 cm, uprostřed přeloženo, zejména v horní části poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Die Statt Eger am Wasser Eger
Položka č.: 1056Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:20
dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johannes Janssonius
(1588-1664)
Albis (Fluvius Germaniae celebris) A Fontibus ad Ostia
Položka č.: 1055Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:19
kolorovaná mědirytina, 40,5 x 49,7 cm, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na dvou místech u okraje natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio
Položka č.: 1054Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:18
kolorovaná mědirytina, 37 x 53,5 cm, zažloutlý a ušpiněný papír, uprostřed přeloženo, pravý dolní a horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Die Markschaft Maehren Nro. 114.
Položka č.: 1053Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:17
kolorovaná mědirytina, 20,5 x 31 cm, zašlý papír s obtisky prstů na okrajích, dvě šmouhy od barvy v přímo v tisku, u levého dolního rohu papír perforován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Saatz, Rakonitz und Ellen Bogen mit dem Distrikte Egger und der Hauptstadt Prag Nro. 96.)
Položka č.: 1052Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:16
kolorovaná mědirytina, 21 x 34,5 cm, zašlý papír, u horního a spodního okraje několik tmavších obtisků od prstů, na levém okraji papíru perforace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
Položka č.: 1051Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:15
kolorovaná mědirytina, 23,5 x 33,5 cm, zašlý papír, u levého okraje papír lehce ušpiněn a perforován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)
Položka č.: 1050Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:14
kolorovaná mědirytina, 22,5 x 30,7 cm, ušpiněný papír, na levém okraji papír poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 1049Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:13
kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Giovanni Giocomo de Rossi
(1627-1692)
Veduta - Řím ponte Milvio
Položka č.: 1048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:12
mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Karlštejnsko
Položka č.: 1047Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:11
tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa
Položka č.: 1046Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:10
tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa
Položka č.: 1045Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:09
tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Soutok Sázavy s Vltavou
Položka č.: 1044Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:08
tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Dolní Berounka
Položka č.: 1043Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Brdy část hřebeny
Položka č.: 1042Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Mapa Moravy
Položka č.: 1041Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:05
mědirytina, 48 x 58 cm, rám, na papíru na několika místech skvrny, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hondius
Mapa Čech
Položka č.: 1040Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:04
mědirytina, 1613, 41 x 54,5 cm, rám, papír zašlý, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Brion
Etats de Boheme
Položka č.: 1039Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:03
kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Tabula Generalis Marchionatus Maraviae in Sex Circulos Divisae
Položka č.: 1038Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:02
kolorovaná mědirytina, 49,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo, při okrajích ohmataný a místy natržený papír, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Regni Bohemiae, DVC. Silesiae, MarchionatVVm Moraviae et Lvsatiae
Položka č.: 1037Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:01
kolorovaná mědirytina, 1748, 50,5 x 55 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO