-
František Hodonský
(1945)
Kvetoucí vody
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, plátno, 1986, 41 x 60,5 cm, sign. PD Hodonský 86, vzadu Hodonský 1986, rám, vydařená práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patří mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, Janem Preis…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK
-
František Hodonský
(1945)
V bažinách
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
olej, plátno, 2001, 140 x 110 cm, sign. LD Hodonský 2009, rám, František Hodonský je malířem a grafikem, absolventem SUPŠ v Uherském Hradišti u prof. V. Hrocha a AVU v Praze u prof. F. Jiroudka. Autor námětem svého díla navazuje na učitele Jiroudka, a to zájmem o zobrazování krajiny. Hodonský však s…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 180 000 Kč CZK
-
František Hodonský
(1945)
Kvetoucí břeh
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
olej, plátno, 2016, 70 x 49 cm, sing. DU HODONSKÝ, lišta, František Hodonský je malířem a grafikem, absolventem SUPŠ v Uherském Hradišti u prof. V. Hrocha a AVU v Praze u prof. F. Jiroudka. Autor námětem svého díla navazuje na učitele Jiroudka, a to zájmem o zobrazování krajiny. Hodonský však s kra…
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK
-
František Hodonský
(1945)
Lužní formy
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
olej, plátno, 2009, 45 x 65 cm, sign. PD Hodonský, olištováno, tato vydařená malířsky silně redukovaná práce klasika moderní české krajinomalby byla opakovaně publikována, dokonce i v autorově monografii vydané v roce 2010. Hodonský spolu s vrstevníky Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patří mezi hlav…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK
-
František Hodonský
(1945)
Lužní květy
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevořez, 1996, 75 x 38 cm, sign. PD Hodonský 1996, č. 2/3, při okrajích a rozích papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Zimní krajina
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevořez, 1983, 20,4 x 29,1 cm, sign. PD F. Hodonský 83, č. 1/3, papír lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Kyselé trávy
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
olej, plátno, 2020, 60 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ 2020, lišta, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Stepní květy
Položka č.: 19733Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
02. 06. 2022 18:06akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
František Hodonský
(1945)
J. S. Bach - Kantáty
Položka č.: 281592Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:35
dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Závěr skladby
Položka č.: 281591Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:34
barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 281590Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:33
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 281589Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:32
litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Z Benátek
Položka č.: 281588Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:31
litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Vodní architektura
Položka č.: 281587Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:30
litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 281586Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:29
litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Ptačí zpěv
Položka č.: 281517Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:20
email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Naplaveniny
Položka č.: 281516Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:19
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Zelený uzel
Položka č.: 276036Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 19:32
dřevořez, 2022, 20,1 x 15 cm, sign. DU Hodonský 2022, a. t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
František Hodonský
(1945)
Podzimní běhy
Položka č.: 278041Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52
litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu