František Hodonský

  • František Hodonský

    Kvetoucí vody

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, 1986, 41 x 60,5 cm, sign. PD Hodonský 86, vzadu Hodonský 1986, rám, vydařená práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patří mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, Janem Preis…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK

  • František Hodonský

    V bažinách

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, plátno, 2001, 140 x 110 cm, sign. LD Hodonský 2009, rám, František Hodonský je malířem a grafikem, absolventem SUPŠ v Uherském Hradišti u prof. V. Hrocha a AVU v Praze u prof. F. Jiroudka. Autor námětem svého díla navazuje na učitele Jiroudka, a to zájmem o zobrazování krajiny. Hodonský však s…

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)

    Odhadní cena: 120 000 - 180 000 Kč CZK

  • František Hodonský

    Kvetoucí břeh

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    olej, plátno, 2016, 70 x 49 cm, sing. DU HODONSKÝ, lišta, František Hodonský je malířem a grafikem, absolventem SUPŠ v Uherském Hradišti u prof. V. Hrocha a AVU v Praze u prof. F. Jiroudka. Autor námětem svého díla navazuje na učitele Jiroudka, a to zájmem o zobrazování krajiny. Hodonský však s kra…

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • František Hodonský

    Lužní formy

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    olej, plátno, 2009, 45 x 65 cm, sign. PD Hodonský, olištováno, tato vydařená malířsky silně redukovaná práce klasika moderní české krajinomalby byla opakovaně publikována, dokonce i v autorově monografii vydané v roce 2010. Hodonský spolu s vrstevníky Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patří mezi hlav…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • František Hodonský

    Lužní květy

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    dřevořez, 1996, 75 x 38 cm, sign. PD Hodonský 1996, č. 2/3, při okrajích a rozích papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • František Hodonský

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    dřevořez, 1983, 20,4 x 29,1 cm, sign. PD F. Hodonský 83, č. 1/3, papír lehce ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • František Hodonský

    Kyselé trávy

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    olej, plátno, 2020, 60 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ 2020, lišta, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • František Hodonský

    Stepní květy

    Položka č.: 19733

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    02. 06. 2022 18:06

    akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

  • František Hodonský

    Zelený uzel

    Položka č.: 276036

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 19:32

    dřevořez, 2022, 20,1 x 15 cm, sign. DU Hodonský 2022, a. t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Hodonský

    Podzimní běhy

    Položka č.: 278041

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52

    litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)