František Hodonský

  • František Hodonský

    Vzpomínka na Řecko

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    olej, plátno, 2003, 40 x 50 cm, sign. PD Hodonský 03, rám, vzadu autorsky název díla, Tato vydařená koloristicky výrazná práce klasika moderní české krajinomalby odkazuje na levitující torza známá z maleb Josefa Šímy, který byl od začátku hlavním inspirátorem tvorby Františka Hodonského. Hodonský sp…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 35 000 CZK

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 1050

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:36

    litografie, 2010, 27 x 43 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 87/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Krajina horolezcova

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.778 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:47

    olej, plátno, 1989, 75 x 100 cm, sign. LD Hodonský 89, olištováno, vzadu autorsky název díla, tato vydařená koloristicky redukovaná práce klasika moderní české krajinomalby z jeho vrcholných osmdesátých let byla opakovaně vystavována, i na přehlídce evropského abstraktního umění v Rakousku. Hodonský…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.778 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • František Hodonský

    Mikrokrajina

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:44

    kombinovaná technika, papír, 2007, 32,5 x 21,5 cm, sign. PD Hodonský 2007, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • František Hodonský

    V bažinách

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 2010 - 11, 81 x 101 cm, sign. DU Hodonský, rám, vydařená práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patřil mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, Janem Preislerem, Josefem Šímo…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.408 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 960

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:42

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    dřevořez, 2018, 74 x 50 cm, sign. PD Hodonský 2018, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    olej, sololit, 2017, 70,7 x 50,3 cm, sign. DU Hodonský, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

  • František Hodonský

    Soutok

    Položka č.: 789

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 11:09

    litografie, 2010, 37 x 53,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 95/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    Položka č.: 244992

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (145 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 14:53

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Vodní vítr

    Položka č.: 207772

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 18:34

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský 2007, č. 2/4, podkladový papír při okrajích lehce potrhaný, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 242924

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:28

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.129/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu