-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Krajina
No.: 281624Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:07
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Ještěrka
No.: 281625Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:08
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Perič
(1957)
Burning heads - Yellow flame
No.: 281626Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:09
akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Burget
(1970)
Na samotě II
No.: 281627Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:10
olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Opočenský
(1954)
Ze souboru Nucleus
No.: 281628Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:11
pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…
Current price: 95.000 CZK (3.959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stefan Milkov
(1955)
Voyeur
No.: 281629Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:12
akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the constituent member of the group Tvrdohlavi, Nova skupina and Ceska alternativa
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Orlita
(1974)
Kompozice
No.: 281630Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:13
airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Naceradsky at The University of Technology in Brno
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Spěváček
(1973)
Vlhké schody
No.: 281631Auction price: 62.000 CZK (2.584 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:14
olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atte…
Current price: 62.000 CZK (2.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Spěváčková
(1980)
Nirvanický vítr
No.: 281632Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:15
tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, the disciple of doc. P. Vesely and T. Lahoda at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Sytař
(1976)
Fčela
No.: 281633Auction price: 21.000 CZK (875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:16
akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studied at The School of Art in Zlin, the disciple of M. Mainer at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno
Current price: 21.000 CZK (875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Tichý
(1962)
Vesmírný paroháč (Astrál III.)
No.: 281634Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:17
akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Tichý
(1962)
Mléčná dráha
No.: 281635Auction price: 4.200 CZK (175 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:18
akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
No.: 281637Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:20
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
No.: 281638Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:21
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
No.: 281639Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:22
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Prožraný kožich
No.: 281640Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:23
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
V postroji I
No.: 281641Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:24
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
Postroj
No.: 281642Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:25
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
No.: 281643Auction price: 6.900 CZK (288 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:26
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.900 CZK (288 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption
No.: 281644Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:27
akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Heres
(1992)
Póza II
No.: 281645Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:28
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Karbus
(1982)
Rajská zahrada
No.: 281646Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:29
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Pražan
(1979)
Bez názvu
No.: 281647Auction price: 13.900 CZK (580 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:30
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Current price: 13.900 CZK (580 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
No.: 281648Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:31
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Toul
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
No.: 281649Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:32
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Zelený obelisk
No.: 281650Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:33
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Hory
No.: 281651Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Bodyguard
No.: 281652Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:35
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
No.: 281653Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:36
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Za svitu úplňku
No.: 281654Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:37
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED