Tomáš Bím
Míček
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, pasparta, č. 38/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Tomáš Bím
Hřiště
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 21,3 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Tomáš Bím
Servus
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 13 x 7,5 cm, sign. DU Bím, pasparta, č. 120/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Kruh se uzavírá
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1973, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, realizováno, na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Pohádka svatojánské noci
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1984, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, realizováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze
Salvador Dalí
(1904-1989)
Hommage a Leonardo (The Aeroplane)
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
suchá jehla, lept, pochoir, 1975, 36 x 50 cm, sign. PD Dalí, rám, č. 183/450, významný katalánský malíř s osobitým rukopisem byl v roce 1929, po spolupráci na Buñuelově snímku Andaluský pes, přijat do skupiny pařížských surrealistů. Nevázaný umělec, který toužil po zviditelnění a po penězích a nezdr…
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 32 x 49 cm, rám, přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Pablo Picasso
(1881-1973)
Únos Sabinek
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1962, 23 x 27 cm, pasparta, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Vasilij Kandinsky
(1866-1944)
Bauhaus Dessau
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
tisk, 35 x 25 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Vasilij Kandinsky
(1866-1944)
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
tisk, 1929, 35 x 25 cm, značeno v tisku LD VK 29, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Lev Šimák
(1896-1989)
Zátiší s jablky a citróny
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)
olej, plátno, 1931, 45,5 x 66 cm, sign. LD Lev 31, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)
Václav Pavlík
(1901-1966)
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
olej, karton, 28,5 x 47,5 cm, sign PD V. Pavlík, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze
Jaroslav Trnka
(1924-1986)
Povozy na cestě
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
olej, plátno, 1969, 47 x 70,5 cm, sign. PD Trnka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen JUV
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Karel Novák
(1915-2006)
Pražský hrad v noci
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Novák K., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Obrovského, K. Mináře, B. Slánského, O. Stefana, V. V. Štecha a Josefa Zrzavého na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Arnošt Folprecht
(1902-1977)
Podvečer ve městě (Na Kampě?)
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
František Cína Jelínek
(1882-1961)
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
olej, karton, 1919, 26,5 x 34,5 cm, sign. PD Cína Jelínek 1919, rám, Antikvariát Dlážděná
Michail Něstěrov
(1862-1942)
Krajina s řekou
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Alois Kirnig
(1840-1911)
Borovice v krajině
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, malířská lepenka, 1895, 45 x 33,5 cm, sign. PD A. Kirnig 1895, rám, Česko-německý malíř, kreslíř a ilustrátor. Po studijních cestách v Německu a Itálii si v r. 1866 otevřel vlastní krajinářskou školu. Za náměty pro svoji krajinářskou tvorbu často putoval po Čechách. Známé jsou jeho obrazy z Mě…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Lettau
Rybář
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, sololit, 30 x 40 cm, sign. PD Lettau, rám, Antikvariát Dlážděná
Antonín Waldhauser
(1835-1913)
Andante sostenuto
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
olej, plátno, 1892, 37,5 x 28 cm, rám, V dolní části plátna motiv z hudební notace a popis Andante sostenuto, dále pravděpodobně Hauptmotiv Sonate Beethoven 892. Malba pojednává pravděpodobně téma ze Sonáty cis moll Měsíční svit, op. 27 č. 2 z roku 1802. Na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát…
Ecce Homo
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, plátno, 21,5 x 18,5 cm, rám, barokní malba regionálního významu, pravděpodobně ze středoevropského prostředí, datace do 17.–18. století. Devoční zobrazení trpícího Krista s výrazným důrazem na emocionální a spirituální působení, poškozeno - kus malby chybí, popraskaná malba, Antiqari.at Radhoš…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Vyhnání z Ráje
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
podmalba na skle, 40,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Konvolut - 5x loutka
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
loutky, cca 20 x 9 cm, Vodník, Strážmistr, Ježibaba, Spejbl, Strašidlo, vodník - slepované nohy, strážmistr - chybí noha, Ježibaba - nalomená noha, ruce drží pouze na drátku, ulomené prsty na levé ruce, strašidlo - chybí ruka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Šárka Radová
Věž
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
porcelán, v. 18,5 cm, značeno Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta
Ladislav Šaloun
(1870-1946)
Pes
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
bronzová plaketa, 16,5 x 24 (37 x 36,5) cm, značeno LD v bronzu vtlačenou iniciálou Š, rám, Závěsná nástěnná plaketa, připevněna na černé podkladové desce ze dřeva. Ladislav Šaloun - sochař, studoval v Reynierově kreslířské škole v Praze, v ateliéru T. Seidana a B. Schnircha, byl členem SVU Mánes či…
Svatopluk Klimeš
Křižany pod Ještědem A
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
kresba ohněm, papír, 2024, 21 x 15 cm, sign. PD K, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
František Hodonský
Lužní světlo
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.667 €)
olej, plátno, 1997, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 97, lišta, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku a jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální…
Aktuální cena: 64.000 CZK (2.667 €)
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J. Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř a restaurátor malířských děl, který pochází z významné umělecké rodiny Strettiů. Studiem výtvarného umění se zabýval od mládí – po absolvování Střední odborné školy výtvarné na Hollarově náměstí v Praze po…
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Kamila Ženatá
Tajemství
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
olej, plátno, 2025, 45 x 45 cm, sign. PD Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Antonín Kroča
(1947-2025)
Pavel
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
olej, sololit, 1998, 61,5 x 40 cm, sign. PD Kroča 8. 1. 1998, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes