• Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Chór - dlouhý námořník

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    tužka, akvarel, papír, 30,5 x 33,5 cm, sign. DU Seydl, rám, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Ruka

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Maska

    Položka č.: 313

    tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Položka č.: 312

    tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Panter

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    tuš sépia, papír, 2017, 52 x 84 cm, sign. DU L. Kuklík 2017, rám, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

  • Dmitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Jaro

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    akvarel, papír, 52 x 43,5 cm, sign. PD, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2025)

    Tristan s Tod

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    barvené křídy, papír, 2003, 55,8 x 42 cm, sign. DU O. Jelínek 2003, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Brubaker

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1983, 54,5 x 38 cm, sign. PD VLACH, realizovaná varianta návrhu na plakát k americkému filmu z roku 1980. Režisér Stuart Rosenberg je známý zejména vězeňským dramatem dramatem Cool Hand Luke (1967). Brubaker se k tomuto tématu vrací. Jeho hrdinou je ide…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jiří Slíva

    Kohouti

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    litografie, 29 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, pasparta, č. 18/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Jiří Slíva

    Liberatio, onis

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    serigrafie, 22,5 x 17 cm, sign. PD Jiří Slíva, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Tomáš Bím

    Červená pramice

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Po búrke

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    lept, akvatinta, 1983, 29 x 19,8 cm, sign. PD Kr. Ondreička 83, č. 15/50, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Kristián Kodet

    Dvě vdovy

    Položka č.: 323

    lept, 2007, 19,5 x 14,5 cm, sign. DU Kristián Kodet 07, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

  • Jiří Anderle

    Honoré de Balzac - Neznámé veledílo

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    bibliofilie, 5 x lept, 1986, 30,5 x 22 cm, sign. vše Anderle, č. 92/200, vydal Supraphon jako 45 svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 135 publikaci v edici Lyry Pragensis, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Golgota

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    bibliofilie, 10 x suchá jehla, 1992, 21 x 15 cm, sign. vše L. Jandová, č. 14/100, edice Biblos, soubor grafických listů , žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Živly

    Položka č.: 188

    bibliofilie, 4 x litografie, 1995, 30 x 19,5 cm, sign. vše Vla Suchánek, č. 85/120, edice Mare Liberum, soubor grafických listů, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburk…

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    olej, akvarel, papír, 2000, 64 x 48 cm, sign. PD I. Ouhel 2000, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • František Hodonský

    Hra barev

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    dřevořez, 2015, 12 x 29,5 cm, sign. PD Hodonský 2015, č. 26/40, PF 2016 Galerie Tutsch, vyznačen přehyb, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ota Janeček

    Nosorožec

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    linoryt, 1974, 4,5 x 6,5 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 249

    litografie, 1984, 40 x 50 cm, sign. PD Liesler 84, rám, č. 92/170, na paspartě puntíky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Soudci

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    litografie, 1945, 30 x 40 cm, sign. PD Liesler 45, č. 16/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, č. 19/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Liesler

    Na jevišti

    Položka č.: 246

    lept, akvatinta, 1946, 31,2 x 39 cm, sign. PD Liesler 46, na papíře drobná poškození, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Hamlet

    Položka č.: 245

    lept, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Liesler, pasparta, č. 113/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Hodonský

    Hudební motiv

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    dřevořez, 2020, 26,5 x 14 cm, monogr. PD F. H. 2020, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • František Hodonský

    Z lužních zahrad - Podzim

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    dřevořez, 2014, 60 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 4/5, LN, PN, mírně ohlý roh papíru mimo tiskovou plochu, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • František Hodonský

    Dvě období

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    dřevořez, 2002, 20,7 x 13,7 cm, sign. PD Hodonský 02, rám, č. 103/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

  • Dorothea Blank

    Landscape

    Položka č.: 374

    olej, karton, 1969, 41 x 51,3 cm, sign. PD Dorothea Blank , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

  • Tomáš Bím

    Alpa

    Položka č.: 222

    litografie, 53 x 37 cm, sign. PD Tomáš Bím, pasparta, č. 54/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Na stadioně

    Položka č.: 221

    litografie, 27,5 x 16,5 cm, sign DU Tomáš Bím, rám, č. 56/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar