Antonín Kroča
(1947-2025)
Monika
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
olej, sololit, 2003, 66,5 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 2003, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Havlík
Postavy
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Ondřej Coufal
(1979)
Čtenáři
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
olej, sololit, 1995, 72,5 x 58,5 cm, sign. LD O. Coufal 95, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Michal Gabriel
Růžová postava
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
pero, pastel, papír, 1991, 43,7 x 29,5 cm, sign. PD Gabriel, pravý roh ohnutý, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Michal Gabriel
Postava
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tužka, papír, 1988, 30 x 26 cm, sign. PD M. Gabriel, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Václav Bláha
Posedlost
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
barevná litografie, 2022, 51 x 75 cm, sign. DU V. Bláha 2022, A. T., studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Václav Bláha
Surfař
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 2021, 61 x 87 cm, sign. DU V. Bláha 2021, A. T., studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Kokolia
Mars pohledem taikonauta
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
serigrafie, 1999, 36 x 35 cm, sign. PD Kokolia 99, č. 21/100, žák prof. J. Smetany, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Zbyšek Sion
(1938-2025)
Postava
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1995, 31,5 x 23 cm, sign. PD Z. Sion 95, č. 30/110, výroční tisk Klubu přátel 1994, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců
Kamil Lhoták
Notový part
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
lept, 1953, 11,4 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, Kamil Lhoták byl významný český malíř, grafik a ilustrátor, jehož osobitý umělecký rukopis významně ovlivnil české moderní malířství 20. století. Byl jedním ze zakládajících členů Skupiny 42. Jeho dílo se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřej…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Kamil Lhoták
Letadlo nad Řípem
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
serigrafie, 12 x 14,5 cm, monogr. PD K. L., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Kamil Lhoták
Ex Libris Kamil Lhoták
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
serigrafie, 7 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Vějíř
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 21,2 x 13,8 cm, sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Pobřeží snů
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
litografie, 2002, 18 x 14 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, rám, č. 157/300, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Spící
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1950, 17,5 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1950, č. 13/20, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Švadlena
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
měkký kryt, 1950, 16 x 24,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1950, č. 3/5, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Černý klobouk
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 22 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Ludmila Jiřincová
Dívčí hlavy
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
linoryt, 21,5 x 32 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1950, 21,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Dívčí hlava
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1953, 12,5 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová 53, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Strom lásky
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
monotyp, 13 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Podzim
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 14 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, DU mimo tisk natrženo, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Slza
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1953, 13 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová 53, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
linoryt, 16,1 x 10,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Ex musicis H J
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
lept, 8,6 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, zaskleno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ota Janeček
Akt dívky
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
linoryt, 42 x 36,5 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 34/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Ota Janeček
Vousáč a dívka
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
suchá jehla, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Ota Janeček
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
linoryt, 17,7 x 9,8 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Ota Janeček
Tvář ženy
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
suchá jehla, 9,4 x 6,8 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 5/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)