• Antonín Kroča

    (1947-2025)

    Monika

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    olej, sololit, 2003, 66,5 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 2003, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Havlík

    Postavy

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Čtenáři

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    olej, sololit, 1995, 72,5 x 58,5 cm, sign. LD O. Coufal 95, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Michal Gabriel

    Růžová postava

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    pero, pastel, papír, 1991, 43,7 x 29,5 cm, sign. PD Gabriel, pravý roh ohnutý, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Michal Gabriel

    Postava

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    tužka, papír, 1988, 30 x 26 cm, sign. PD M. Gabriel, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Václav Bláha

    Posedlost

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    barevná litografie, 2022, 51 x 75 cm, sign. DU V. Bláha 2022, A. T., studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Václav Bláha

    Surfař

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 2021, 61 x 87 cm, sign. DU V. Bláha 2021, A. T., studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Kokolia

    Mars pohledem taikonauta

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    serigrafie, 1999, 36 x 35 cm, sign. PD Kokolia 99, č. 21/100, žák prof. J. Smetany, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Zbyšek Sion

    (1938-2025)

    Postava

    Položka č.: 272

    litografie, 1995, 31,5 x 23 cm, sign. PD Z. Sion 95, č. 30/110, výroční tisk Klubu přátel 1994, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Kamil Lhoták

    Notový part

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    lept, 1953, 11,4 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, Kamil Lhoták byl významný český malíř, grafik a ilustrátor, jehož osobitý umělecký rukopis významně ovlivnil české moderní malířství 20. století. Byl jedním ze zakládajících členů Skupiny 42. Jeho dílo se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřej…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Kamil Lhoták

    Letadlo nad Řípem

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    serigrafie, 12 x 14,5 cm, monogr. PD K. L., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Kamil Lhoták

    Ex Libris Kamil Lhoták

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    serigrafie, 7 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Vějíř

    Položka č.: 268

    litografie, 21,2 x 13,8 cm, sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Pobřeží snů

    Položka č.: 267

    litografie, 2002, 18 x 14 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, rám, č. 157/300, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Spící

    Položka č.: 266

    litografie, 1950, 17,5 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1950, č. 13/20, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Švadlena

    Položka č.: 265

    měkký kryt, 1950, 16 x 24,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1950, č. 3/5, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Černý klobouk

    Položka č.: 264

    litografie, 22 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívčí hlavy

    Položka č.: 262

    linoryt, 21,5 x 32 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 261

    litografie, 1950, 21,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívčí hlava

    Položka č.: 260

    litografie, 1953, 12,5 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová 53, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Strom lásky

    Položka č.: 259

    monotyp, 13 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Podzim

    Položka č.: 258

    litografie, 14 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, DU mimo tisk natrženo, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Slza

    Položka č.: 257

    litografie, 1953, 13 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová 53, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 256

    linoryt, 16,1 x 10,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ex musicis H J

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    lept, 8,6 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, zaskleno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ota Janeček

    Akt dívky

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    linoryt, 42 x 36,5 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 34/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Ota Janeček

    Vousáč a dívka

    Položka č.: 253

    suchá jehla, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Položka č.: 252

    linoryt, 17,7 x 9,8 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Tvář ženy

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    suchá jehla, 9,4 x 6,8 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 5/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)