• Boris Jirků

    Přechod v Boc Brač

    No.: 271

    Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Planned termination: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, sololit, dřevo, 20 x 29 cm, autorský rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 55.000 CZK (2.292 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Blue band

    No.: 272

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Michal Burget

    (1975)

    Roma

    No.: 273

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Jan Rapin

    Zátiší s loutnou

    No.: 274

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Zdeněk Raiser

    Pražský podzim

    No.: 275

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Postavíme chalupu

    No.: 276

  • Libor Vojkůvka

    (1947-2018)

    Co se děje za obrazem

    No.: 277

    Auction price: 29.800 CZK (1.242 €)

    Current price: 29.800 CZK (1.242 €)

  • Šárka Radová

    Tři

    No.: 278

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    porcelán, 15 x 5,5 x 5,5 cm, sign. zespodu Š.Radová, the disciple of prof. O. Eckert

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Šárka Radová

    Pyramida

    No.: 279

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    porcelán, 21 x 9 x 7 cm, sign. zespodu Š. Radová, the disciple of prof. O. Eckert

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Dívka s psíkem a růží - Capodimonte

    No.: 280

  • Roman Franta

    Big Love, no Morality

    No.: 281

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

  • Vladimír Kafka

    (1963-2018)

    Myšlenkový útvar

    No.: 282

  • Martin Toul

    (1983)

    Dotyk černé

    No.: 283

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    akryl, karton, 2021, 42 x 29,7 cm, značeno PD matto

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Toul

    (1983)

    Opravář kol

    No.: 284

    Auction price: 5.400 CZK (225 €)

    Current price: 5.400 CZK (225 €)

  • Jana Křížová

    Barevné myšlenky

    No.: 285

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    tuš, akvarel, papír, 1994, 68 x 48 cm, sign. PD Jana Křížová 1994, rám, na zadní straně věnování autorky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Gebauer

    Máky

    No.: 286

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    kombinovaná technika, kresba, koláž na papíře, 2021, 58,5 x 45,7 cm, sign. PD V. GEBAUER 21

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Dana Zámečníková

    Plavkyně

    No.: 287

    tužka, pastel, papír, sklo, 1999, 20 x 26 cm, sign. PD Zámečníková 99, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Svoboda

  • Hedvika Krejčí

    (1947-2017)

    Mezi nebem a zemí

    No.: 288

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    akryl, plátno, 35 x 25 cm, monogr. PD HK., Provenance: Antiquarian Ostrovní, absolventka Akademie výtvarných umění, Praha, prof. Paderlík Arnošt (1969 - 1975), École Nationale Superieure des Beaux-Arts v Paříži (1981 - 1982)

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Město

    No.: 289

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    kombinovaná technika, tuš, pastel, papír, 1968, 40 x 55 cm, sign. LD Vilém Plocek 1968, rám, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Eugen Popov

    Vyšehrad

    No.: 290

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    akvarel, 2013, 19,5 x 27 cm, sign. LD Popov E., Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Geometrická kompozice s křížky

    No.: 291

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    tempera, papír, 16 x 13,5 cm, sign. PD Vl. Preclík 47, zataveno do skleněného rámu s kovovým obvodem, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. J. Wagner, member of the group Trasa, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Jan Steklík

    Motýlek pro Sigmunda Freuda

    No.: 292

    kombinovaná technika, pero, papír, 2005, 23 x 17 cm, sign. PD Jan Steklík, rám, katalog k výstavě přiložen

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Portrét dívky

    No.: 293

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    tuš, papír, 42 x 21 cm, sign. PD ChlupáčM, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Stipl and prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, the group Maj, Nova skupina

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Marie Pospíšilová

    (1902-1974)

    Pařát

    No.: 294

    tuš, papír, 1945, 44 x 31 cm, monogr. PD MP 45, rám

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Nečekaná návštěva

    No.: 295

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    akvarel, papír, 1950, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD JTBlažek 11.2.1950, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Jesličky

    No.: 296

    olej, plátno, 1951, 33 x 45 cm, sign. PD JTBlažek 1951, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

  • Pavel Körber

    (1862-1925)

    Jaro

    No.: 297

    tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Pavel Körber

    (1862-1925)

    Múza

    No.: 298

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Slaměná panenka a ptáček s motýlem

    No.: 299

    kvaš, papír, 19,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Kudláček, rám, dole věnování paní Jiřině Rákosníkové z roku 2004, mírně odřený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Aca…

  • Jitka Walterová

    Kotě z Kocourkova

    No.: 300

    akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná