A. Václav Mašek
Zbojníci
Položka č.: 239044Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 19:58
tuš, tužka, papír, 25 x 17,7 cm, lehce zažloutlý papír, u dolního ookraje papíru nepatrné šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Cheben
Obloha (Ex Libris Gerta v. d. Zee)
Položka č.: 239015Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 19:44
lept, 10 x 4,5 cm, sign. PD J. Cheben, e.a., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Blaník
Položka č.: 234140Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 19:34
litografie, 21 x 28,5 cm, papír na okrajích ušpiněn, pravý horní roh pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
A. Homolka
Sv. Vít (Ex Libris Anna Homolková)
Položka č.: 226991Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:32
litografie, 12,8 x 6,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jan Konůpek
Ex libris Dr Jan Bartoš
Položka č.: 218382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:16
zinkografie, 1938, 11,9 x 8,5 cm, LD značeno KPK 38, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Světla Hásková
Stavení v krajině
Položka č.: 217679Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:08
litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alfréd Kindler
(1925-2019)
Květina ve váze
Položka č.: 268081Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 23:02
olej, sololit, 25 x 20 cm, sign. PD Kindler, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.176 CZK (91 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Indiánská vesnice
Položka č.: 267291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:32
litografie, 1965, 32,4 x 59,3 cm, sign. PD V Šolta 65, č. 31/130, zažloutlý papír, kolem grafiky zažloutlý rámeček, při okrajích místy otrháno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umě…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Jan Fayman
Sám na cestě
Položka č.: 267280Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:22
lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD Jan Fayman, zažloutlý papír, dolní růžky papíru naraženy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Svolinský
Za závojem
Položka č.: 267279Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:20
lept, 17,2 x 11,6 cm, sign. PD K. Svolinský, lehce zažloutlý papír, v grafice prohlubeň v papíru, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Dům u dvou ptáčků
Položka č.: 267278Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:18
ocelorytina, 6,2 x 5,7 cm, sign. PD J. Švengsbír, v horní části papíru několik drobných hnědých skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Vrba a ryby (Ex Libris Herbert Stefan Ott)
Položka č.: 267277Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:16
lept, 6 x 6 cm, DU progumovaná signatura, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Myslí srdcem ( Doc. MUDr. V. Šebek)
Položka č.: 267276Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:14
lept, 6,5 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, nepatrně ohnuté růžky papíru, v jednom místě u pravého okraje papír porčen (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Ježíš (Ex Libris F. X. Polák)
Položka č.: 267275Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:12
barevný dřevořez, 9,1 x 7,2 cm, DU signatura, lehce zažloutlý a pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Pražské panorama
Položka č.: 267270Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:02
ocelorytina, 17,5 x 71,5 cm, sign. PD Herčík, č. 4/200, mírně ohnuté rohy, při horním okraji vpravo lehce otrhané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Theodor Pchálek
(1904-1992)
Šeříky a tulipány
Položka č.: 267759Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 19:52
olej, plátno, 74 x 54,5 cm, sign. PD T. Pchálek, rám , na zadnístraně štítek ČFVU, rám v dolní části otlučený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Kamila Ženatá
Slunce
Položka č.: 267718Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 19:48
akvatinta, 1991, 32 x 42 cm, sign. PD Kamila Ženatá 91, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
František Dvořák
(1925-2002)
Geometrická kompozice
Položka č.: 266242Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 19:12
olej, karton, 15,6 x 17,7 cm, rám, vzadu popsáno , na papírové paspartě v jednom místě drobná skvrnka, na rámu drobné rýhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Ptáci na stromě
Položka č.: 269388Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:30
litografie, 11,5 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Tulák
Položka č.: 269389Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:29
litografie, 11 x 21,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Koňský potah
Položka č.: 269390Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:28
litografie, 11,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Kočí
Položka č.: 269391Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:27
litografie, 10,7 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Koňské sáně
Položka č.: 269392Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:26
litografie, 11,5 x 21,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Kůň a kočí
Položka č.: 269393Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:25
litografie, 12,3 x 13,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Krávy a selka
Položka č.: 269394Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:24
litografie, 15 x 25 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Muž a koně
Položka č.: 269396Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:22
litografie, 22 x 38,5 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Eva Natus-Šalamounová
(1934-2014)
Vodní kočka
Položka č.: 269293Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:17
litografie, 1993, 10 x 15,3 cm, sign. LD Eva Natus- Š. 93, 17/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Promenáda půlnoční
Položka č.: 269306Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:10
gelová tužka Pilot, papír, 2022, 21 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Dívka s fajkou
Položka č.: 269308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:08
pastel, papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Bohumil Liška (Liboš)
Pašeráci líhu
Položka č.: 269309Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:07
gelová tužka Pilot, pastel, papír, 2022, 21 x 29,5 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)