-
Karla Ryvolová
(1940)
Luční dáma
Položka č.: 265038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:42
lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Josef Saska
(1949)
Stará vrata
Položka č.: 261967Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:43
akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Schüler
Na louce
Položka č.: 244492Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:44
suchá jehla, 1982, 16 x 12,5 cm, sign. PD J. Schüler 82, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 137590Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:45
lept, akvatinta, 1983, 24,7 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 83, autorský tisk, na okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Joska Skalník
(1948)
Sedící dáma
Položka č.: 250716Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:46
litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Synecký
(1925)
Pierot
Položka č.: 265064Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:47
litografie, 13 x 8 cm, sign. DU L. Synecký, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:48
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Blíženci
Položka č.: 244849Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:49
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tůma
(1947)
Písmo
Položka č.: 261268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vaculík
Plasy
Položka č.: 254695Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51
linoryt, 1983, 21,7 x 21 cm, sign. PD Vaculík 83, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Socha
Položka č.: 282110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Jan Štursa- Pomník Svatopluka Čecha
Položka č.: 282109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:01
bromostříbrná fotografie, 14,5 x 9,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Bedřich smetana
Položka č.: 282108Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:02
bromostříbrná fotografie, 14,6 x 9,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Refiéf
Položka č.: 282107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:03
bromostříbrná fotografie, 15 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Busta
Položka č.: 282106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:04
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282114Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:07
bromostříbrná fotografie, 11,8 x 16,3 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282113Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:08
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Šťastný
(1905-1991)
Český Krumlov
Položka č.: 282115Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:09
bromostříbrná fotografie, 13 x 14,1 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Brož
(1992)
Knižní grafika
Položka č.: 282116Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:10
tuš, papír, 11 x 17,7 cm, PD štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
Reklamní plakát značky Braun
Položka č.: 276199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:11
tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Vodáci u města
Položka č.: 282122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:12
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Rybníky
Položka č.: 282121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:13
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Bažina
Položka č.: 282120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:14
tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Wolgast - NDR
Položka č.: 282119Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:15
tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Krajina
Položka č.: 282118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:16
tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Chata v krajině
Položka č.: 282117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:17
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kobylka
(1943-2014)
Tři kobyly
Položka č.: 268359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:18
tuš, papír, 1985, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kobylka 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu