Statek
No.: 222013Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Lebka s hadem
No.: 265874Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
No.: 279778Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:38
watercolor, ink, white, cardboard, druhý polovina 40. let, 24,5 x 29 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha
No.: 282217Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 03. 07. 2024 16:36
tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
No.: 200758Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 14:08
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Přístav s loděmi
No.: 279354Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 15:22
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Přístav s loděmi
No.: 279355Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 15:24