Chalupa se zříceninou
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ruyana Küste
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:56
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ptáčci
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:55
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Loďky
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:53
olej, plátno, 30 x 42,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Pasáček
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:52
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Sarajevo
Položka č.: 669Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:51
olej, plátno, 2002, 29 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Šmudla
Položka č.: 668Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:50
Il ponte sulla Drina
Položka č.: 667Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:49
akvarel, papír, 2002, 29 x 43,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Sarajevo III
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:48
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Sarajevo II
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:47
olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Sarajevo I
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:46
olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Židle
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:45
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
PF 2002
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:44
měkký kryt, 2001, 12,7 x 8 cm, sign. DU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Znak II
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:43
lept, 33 x 33 cm, sign. PD, E. A.
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Znak
Položka č.: 660Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:42
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
U kostela
Položka č.: 659Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:41
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Lubomír Netušil
Egypt
Položka č.: 658Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:40
lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Lubomír Netušil
Atol
Položka č.: 657Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:39
akvatinta, 17,9 x 14,9 cm, sign. PD Netušil 2002, autorské věnování na zadní straně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lubomír Netušil
Publii Ovidlii Nasonis
Položka č.: 656Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:38
lept, 1986, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD Netušil 86, 36/90, LU vodotiskové razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Netal
(1880-1952)
Cesta
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:37
olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Antikvariát Dlážděná
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:36
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Karel Nepraš
(1932-2002)
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:35
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:34
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, mírně zašpiněná malba, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:32
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Jiří Načeradský
Zděšení
Položka č.: 649Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:31
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Jiří Načeradský
Tělocvik
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:30
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Fritz Müller
Kovárna
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Antikvariát Dlážděná
Fritz Müller
Mořský břeh
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Pavel Mühlbauer
Letní světlo II
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:27
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)