Karol Kállay
(1926-2012)
Ovečky
No.: 361Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 21 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
No.: 362Auction price: 1.500 CZK (63 €)
čb. fotografie, 28,5 x 20 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
No.: 363Auction price: 4.000 CZK (167 €)
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
No.: 364Auction price: 8.000 CZK (334 €)
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
No.: 365Auction price: 15.000 CZK (625 €)
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Zuzana Mináčová
Sylvia Turbová
No.: 366Auction price: 900 CZK (38 €)
čb. fotografie, 1965, 37 x 28,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Zuzana Mináčová
Olga Schoberová
No.: 367Auction price: 900 CZK (38 €)
čb. fotografie, 1969, 29 x 36,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
No.: 368Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Saudek
Sestry (Sisters #852/2)
No.: 369Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Jan Saudek
Children #1903
No.: 370Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
No.: 371Auction price: 3.000 CZK (125 €)
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
No.: 372Auction price: 2.000 CZK (84 €)
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Eugène de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
No.: 373Auction price: 2.000 CZK (84 €)
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Kamil Lhoták
Plakát 1977
No.: 374Auction price: 2.000 CZK (84 €)
tisk, 45 x 31,5 cm, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
No.: 375Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
No.: 376Auction price: 2.000 CZK (84 €)
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Josef Koudelka
Alfred de Musset: Lorenzaccio
No.: 377Auction price: 15.000 CZK (625 €)
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná