• Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Zklamání

    No.: 241

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,7 x 23,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt , papír je přeložený, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Bojovnice džo-do

    No.: 242

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 31,2 x 21,7 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt, Utagawa Kunisada byl japonský ilustrátor a grafik, zabývající se technikou japonského dřevořezu. V roce 1810 založil vlastní uměleckou školu Gototei, jejíž zájem se soustředil zejména na portréty herců divadla Kabuki. Kun…

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Zuřivost

    No.: 243

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,9 x 24 cm, na zadní straně podlepeno, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Pokora

    No.: 244

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,9 x 23,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    V parku pod jabloní

    No.: 245

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,9 x 24,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Přepadení v přístavu

    No.: 246

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 37 x 25,5 cm, na rozích ohnuý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Závist

    No.: 247

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Pomocný - nosič lampionů

    No.: 248

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samurajův smutek

    No.: 249

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chrám nebes v Pekingu

    No.: 250

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenek Hůla

    (1948)

    Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského

    No.: 251

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Hlubuček

    (1928)

    Poušť Gobi

    No.: 252

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Liliana Maftei

    (1954-2009)

    Zátiší

    No.: 253

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Řízek

    (1963)

    Lost Paradise

    No.: 254

    Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám

    Current price: 47.000 CZK (1.959 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Čekání

    No.: 255

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atten…

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Lukavský

    (1947-2024)

    Stará škola

    No.: 256

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    České ženy na Jadranu

    No.: 257

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Jo, už letím

    No.: 258

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šuhájek

    (1943)

    Hlava I.

    No.: 259

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šuhájek

    (1943)

    Hlava II.

    No.: 260

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bedřich Budil

    (1943)

    Meditace

    No.: 261

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Hra je ve finále

    No.: 262

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Galateia

    No.: 263

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roman Trabura

    (1960)

    Moře I

    No.: 264

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Růže

    No.: 265

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Jezero s medvěděm

    No.: 266

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Krajina se stromy

    No.: 267

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Domky

    No.: 268

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    No.: 269

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    No.: 270

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.