-
Eva Vlasáková
(1943)
Labyrint srdce I.
No.: 914Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:56
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Vlasáková
(1943)
Soul of Angels
No.: 915Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:57
lept, 60 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 14/35, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
No.: 916Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:58
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Volf
(1955)
Zvířátko
No.: 917Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:59
suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
No.: 918Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:00
pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
No.: 919Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:01
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (červená)
No.: 920Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:02
lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (černá)
No.: 921Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Wagner
(1933-1994)
Přístav čistoty
No.: 922Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:04
suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Wünsche?
Stavba na Letné
No.: 923Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:05
olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Alois Zahel
(1888-1958)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově
No.: 924Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:06
akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Odkaz
No.: 925Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:07
akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
L. Zamrazil
Zrození perly
No.: 926Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Stanování
No.: 927Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:09
olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
No.: 928Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:10
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, disciple of Prof. F. Engelmüller
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
No.: 929Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Zobač
(1979)
Vesnice na Vysočině
No.: 930Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:12
olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Zátiší
No.: 931Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
No.: 932Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177863Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:00
pastel, paper, 51,5 x 39,5 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177864Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:02
pastel, paper, 59 x 44 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
T. Majdl
Květinové zátiší
No.: 177919Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:04
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Peca
(1923-1982)
Portrét Dr. Z. Lodina
No.: 179058Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:06
charcoal, paper, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dedication below, yellowed paper, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
No.: 186102Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:08
oil, canvas, 60 x 89 cm, rám, wrinkled canvas, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Gravitační stehy - žlutý
No.: 200339Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:10
acryl, canvas, 2008, 60 x 80 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Skrytosti
No.: 200340Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:12
acryl, canvas, 2010, 60 x 85 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Gravitační stehy - modrý
No.: 200341Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:14
acryl, canvas, 2001, 66 x 84 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mandel ml.
Rybník před deštěm
No.: 207006Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:16
oil, canvas, 75 x 130 cm, signed RD J. Mandel ml., rám, artist´s label on back, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
monogramista JK
Chalupy na Vysočině
No.: 207008Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:18
oil, plywood, 50 x 63 cm, monogrammed RD JK, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK
-
K. Novák
Chalupy v podhůří
No.: 207010Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:20
oil, plywood, 49 x 69 cm, signed RD K. Novák, rám, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED