Svatá Marie (ex libris Boh. Hradečný)
No.: 52Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:50
dřevoryt, 9,6 x 5,5 cm, pravý horní roh papíru ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Kostel (ex libris F. Kozák)
No.: 87Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:50
dřevoryt, 1925, 13,9 x 9,2 cm, značeno v desce LD nečitelný monogr. a rok 25, zažloutlý papír, PD na grafice bledá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Kostel sv. Bartoloměje v Plzni (ex libris Josef Legát)
No.: 70Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:20
dřevoryt, 10 x 7,6 cm, pravý dolní růžek papíru přeložený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Bibliotheca Strahov
No.: 26Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:36
zinkografie, 5,6 x 5,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Žena s knihou (ex libris Máňa Jančáková)
No.: 24Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:32
dřevořez, 12,5 x 5,9 cm, nepatrně pokrčený papír u horního okraje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Květiny ve váze (ex libris Máňa Jančáková)
No.: 10Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:18
litografie, 9,5 x 7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Žena s květinami (ex libris Máňa Jančáková)
No.: 9Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:16
litografie, 9,2 x 5,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Cyklus erotických kreseb
No.: 293Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 12:30
7x ofset, 21 x 16 cm, erotické motivy z kélařského prostředí, místy opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Dívka s holubem
No.: 258Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 12:19
litografie, 10,9 x 8,7 cm, grafika je součástí skládacího přání k MDŽ od nakladatelství Práce, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Námořníci
No.: 186Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:23
tužka, papír, 28 x 21 cm, volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Dvě sestry
No.: 187Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:22
Current price: 500 CZK (21 €)
Nadšení
No.: 188Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:21
Current price: 500 CZK (21 €)
Tři Grácie
No.: 189Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:20
Current price: 500 CZK (21 €)
Tři a jeden
No.: 190Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:19
Current price: 500 CZK (21 €)
Květy
No.: 62Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2023 17:04
lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Vévodkyně
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:50
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Toy Story: Příběh hraček
No.: 48Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:47
Current price: 100 CZK (5 €)
Toy Story 3: Příběh hraček
No.: 47Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:46
Current price: 100 CZK (5 €)
Total recall
No.: 46Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:45
Current price: 300 CZK (13 €)
Top Gun
No.: 45Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:44
Current price: 500 CZK (21 €)
Terminátor 2: Den zúčtování
No.: 42Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Terminátor 2 - Den zúčtování
No.: 41Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:40
Current price: 200 CZK (9 €)
Tanec s vlky
No.: 39Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:38
filmový plakát, 1990, 42 x 29 cm, americký film, režie: Kevin Costner, hrají: Kevin Costner, 7x Oscar: nejlepší film, režie, scénář, kamera, střih, hudba, mix zvuku, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
Pocahontas
No.: 28Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:27
filmový plakát, 1995, 42 x 29 cm, americký animovaný film, režie: Mike Gabriel, Eric Goldberg, 2x Oscar: nejlepší původní píseň, nejlepší komediální/dramatická hudba, lehce pomačkáno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Philadelphia
No.: 26Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:25
filmový plakát, 1993, 42,3 x 29,7 cm, film USA, žánr: drama, režie: Jonathan Demme, herci: Tom Hanks, Denzel Washington, ocenění: 2x Oscar, nejlepší herec v hlavní roli (Tom Hanks), nejlepší původní píseň (Bruce Springsteen), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Neúplatní
No.: 24Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:23
filmový plakát, 1987, 42,4 x 30 cm, film: USA, žánr: krimi, režie: Brian De Palma, hrají: Robert De Niro, Kevin Costner, Sean Connery, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herec ve vedlejší roli (Sean Connery), v půlce přehnuto, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Nesmiřitelní
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:22
filmový plakát, 1992, 41,5 x 29 cm, film USA, žánr: western, režie: Clint Eastwood, herci: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman, Richard Harris, ocenění: 4x Oscar nejlepší střih, nejlepší herec ve vedlejší roli (Gene Hackman), nejlepší režie (Clint Eastwood), nejlepší film, v půlce přehnuto,…
Current price: 100 CZK (5 €)
Můj bratranec Vinny
No.: 22Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:21
filmový plakát, 1992, 42 x 29,5 cm, film: USA, žánr: komedie, režie: Jonathan Lynn, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herečka ve vedlejší roli (Marisa Tomei), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Mlčení jehňátek
No.: 20Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:19
filmový plakát, 1991, 41,5 x 29 cm, film: USA, žánr: horor, režie: Jonathan Demme, hrají: Jodie Foster, Anthony Hopkins, ocenění: 5x Oscar, nejlepší film, nejlepší reržie (Jonathan Demme), nejlepší herec v hlavní roli (Anthony Hopkins), nejlepší herečka v hlavní roli (Jodie Foster), nejlepší adaptov…
Current price: 200 CZK (9 €)
Misery nechce zemřít
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:18
filmový plakát, 1990, 42 x 29,7 cm, film: USA, žánr: drama, režie: Rob Reiner, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herečka v hlavní roli (Kathy Bates), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)