Joža Uprka
(1861-1940)
Dívka v kroji
No.: 151Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1937, 62,2 x 44,3 cm, značeno LD JU 37, rám, v dolní části poškozeno, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Joža Uprka
(1861-1940)
Jízda Králů
No.: 150Auction price: 1.500 CZK (63 €)
lept, 8,1 x 8,1 cm, PD značeno v desce JU, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)