Jiří Hruška
(1921-2016)
Šípky
Položka č.: 1135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:49
ručně kolorovaný dřevoryt, 1987, 18 x 13,5 cm, sign. PD J. Hruška, PF 1988, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Hřivna
(1905-1967)
Pohled na Prahu
Položka č.: 1136Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:50
litografie, 1959, 12,7 x 19,5 cm, sign. PD Fr. Hřivna, PF 1960, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Antonína Procházky v Ostravě, člen SVU Aleš a Akčního výboru Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Dominik Hudeček
(1971-1991)
Holubice
Položka č.: 1137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:51
litografie, 1981, 7,5 x 8 cm, sign. PD Dominik Hudeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Veronika Hudečková
(1964-1980)
Trubač
Položka č.: 1138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:52
litografie, 1979, 30,2 x 11 cm, sign. PD Veronika Hudečková, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rudolf Chadraba
(1922-2011)
Slunce (PF 1966)
Položka č.: 1139Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:53
lept, 6,1 x 6,1 cm, sign. PD Rudolf Chadraba, č. 2, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
V. Charvát
PF 83
Položka č.: 1140Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:54
tempera, papír, 14,6 x 8,6 cm, sign. PD V. Charvát, pf, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Pražský hrad
Položka č.: 1141Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:55
litografie, 1979, 10 x 20,5 cm, sign. PD Cyr. Chramosta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Muž v krajině
Položka č.: 1142Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:56
litografie, 1981, 10 x 15,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Pražský hrad
Položka č.: 1143Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:57
litografie, 1982, 9 x 14 cm, sign. PD , č. 50/51, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Kometa
Položka č.: 1144Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:58
linoryt, 1958, 8, 6 x 8 cm, sign. DU, PF 1985 Rybičkovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Eva Janíčková
Studna
Položka č.: 1145Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:59
suchá jehla, 4,5 x 3,5 cm, sign. PD Janíčková, č. 41/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Váza
Položka č.: 1146Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:00
dřevoryt, 1975, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD M. Janků, PF 1976, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Pták na stromě
Položka č.: 1147Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:01
dřevoryt, 1977, 13 x 7,5 cm, sign. PD M. Janků, PF 1978, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Spřežení
Položka č.: 1148Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:02
dřevoryt, 1973, 9 x 5,7 cm, sign. PN M. Janků, PF 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Malířský ateliér
Položka č.: 1149Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:03
dřevoryt, 14,6 x 10,5 cm, sign. DU M. Janků, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Noční krajina s vozem a domem
Položka č.: 1150Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:04
dřevoryt, 1980, 19,05 x 8,2 cm, sign. PN M. Janků, PF 1981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Noční krajina s vozem
Položka č.: 1151Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:05
dřevoryt, 1978, 19,09 x 8,08 cm, sign. PN M. Janků, PF 1979, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Muzika
Položka č.: 1152Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:06
dřevoryt, 1985, 20 x 9,03 cm, sign. PN M. Janků, PF 1986, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Spřežení na saních
Položka č.: 1153Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:07
dřeovryt, 1984, 12,08 x 9,01 cm, sign. PD M. Janků, PF 1985, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Zimní krajna s vozem
Položka č.: 1154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:08
dřevoryt, 1985, 19,8 x 9 cm, sign. PN M. Janků, PF 1986, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Stavení
Položka č.: 1155Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:09
dřevoryt, 1981, 13,02 x 8,04 cm, sign. PN M. Janků, PF 1982, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Váza 1982
Položka č.: 1156Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:10
dřevoryt, 1981, 12,03 x 9,01 cm, sign. PD M. Janků, PF 1982, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Dušan Janoušek
(1928-1996)
PF 1981
Položka č.: 1157Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:11
sítotisk, 1980, 13,5 x 9 cm, sign. PD, text: PF 1981 přeje Václav Baštinec s rodinou, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Stanislav Ježek
(1904-2001)
Položka č.: 1158Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:12
litografie, 1976, 12,5 x 20 cm, sign. LD Stanislav Ježek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a V. Nechleby, člen SVU Mánes a skupiny Radar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Jiroudek
(1914-1991)
Převrácený strom
Položka č.: 1159Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:13
linořez, 1943, 10 x 13,9 cm, sign. LD. F. Jiroudek, P.F. 1943, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Jiroudek
(1914-1991)
Položka č.: 1160Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:14
litografie, 1982, 13 x 18 cm, sign. NU F. Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Jiroudek
(1914-1991)
Položka č.: 1161Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:15
litografie, 1979, 17 x 13 cm, sign. LD F. Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Jiroudek
(1914-1991)
Položka č.: 1162Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:16
litografie, 1981, 16 x 11 cm, sign. PD F: Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Jiroudek
(1914 -1991)
Jeptiška PF 1976
Položka č.: 1163Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:17
litografie, 1976, 37 x 16 cm, sign. LD Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Jiroudek
(1914 -1991)
Muž s kyticí PF 1982
Položka č.: 1164Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:18
litografie, 30 x 19 cm, sign. PD Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)