• Jiří Hruška

    (1921-2016)

    Šípky

    Položka č.: 1135

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:49

    ručně kolorovaný dřevoryt, 1987, 18 x 13,5 cm, sign. PD J. Hruška, PF 1988, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Hřivna

    (1905-1967)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 1136

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:50

    litografie, 1959, 12,7 x 19,5 cm, sign. PD Fr. Hřivna, PF 1960, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Antonína Procházky v Ostravě, člen SVU Aleš a Akčního výboru Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Dominik Hudeček

    (1971-1991)

    Holubice

    Položka č.: 1137

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:51

    litografie, 1981, 7,5 x 8 cm, sign. PD Dominik Hudeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Veronika Hudečková

    (1964-1980)

    Trubač

    Položka č.: 1138

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:52

    litografie, 1979, 30,2 x 11 cm, sign. PD Veronika Hudečková, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rudolf Chadraba

    (1922-2011)

    Slunce (PF 1966)

    Položka č.: 1139

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:53

    lept, 6,1 x 6,1 cm, sign. PD Rudolf Chadraba, č. 2, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • V. Charvát

    PF 83

    Položka č.: 1140

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:54

    tempera, papír, 14,6 x 8,6 cm, sign. PD V. Charvát, pf, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Pražský hrad

    Položka č.: 1141

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:55

    litografie, 1979, 10 x 20,5 cm, sign. PD Cyr. Chramosta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Muž v krajině

    Položka č.: 1142

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:56

    litografie, 1981, 10 x 15,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Pražský hrad

    Položka č.: 1143

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:57

    litografie, 1982, 9 x 14 cm, sign. PD , č. 50/51, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Kometa

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:58

    linoryt, 1958, 8, 6 x 8 cm, sign. DU, PF 1985 Rybičkovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Eva Janíčková

    Studna

    Položka č.: 1145

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:59

    suchá jehla, 4,5 x 3,5 cm, sign. PD Janíčková, č. 41/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Váza

    Položka č.: 1146

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:00

    dřevoryt, 1975, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD M. Janků, PF 1976, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Pták na stromě

    Položka č.: 1147

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:01

    dřevoryt, 1977, 13 x 7,5 cm, sign. PD M. Janků, PF 1978, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Spřežení

    Položka č.: 1148

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:02

    dřevoryt, 1973, 9 x 5,7 cm, sign. PN M. Janků, PF 1974, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Malířský ateliér

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:03

    dřevoryt, 14,6 x 10,5 cm, sign. DU M. Janků, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Noční krajina s vozem a domem

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:04

    dřevoryt, 1980, 19,05 x 8,2 cm, sign. PN M. Janků, PF 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Noční krajina s vozem

    Položka č.: 1151

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:05

    dřevoryt, 1978, 19,09 x 8,08 cm, sign. PN M. Janků, PF 1979, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Muzika

    Položka č.: 1152

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:06

    dřevoryt, 1985, 20 x 9,03 cm, sign. PN M. Janků, PF 1986, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Spřežení na saních

    Položka č.: 1153

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:07

    dřeovryt, 1984, 12,08 x 9,01 cm, sign. PD M. Janků, PF 1985, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Zimní krajna s vozem

    Položka č.: 1154

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:08

    dřevoryt, 1985, 19,8 x 9 cm, sign. PN M. Janků, PF 1986, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Stavení

    Položka č.: 1155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:09

    dřevoryt, 1981, 13,02 x 8,04 cm, sign. PN M. Janků, PF 1982, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Váza 1982

    Položka č.: 1156

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:10

    dřevoryt, 1981, 12,03 x 9,01 cm, sign. PD M. Janků, PF 1982, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    PF 1981

    Položka č.: 1157

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:11

    sítotisk, 1980, 13,5 x 9 cm, sign. PD, text: PF 1981 přeje Václav Baštinec s rodinou, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Stanislav Ježek

    (1904-2001)

    Položka č.: 1158

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:12

    litografie, 1976, 12,5 x 20 cm, sign. LD Stanislav Ježek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a V. Nechleby, člen SVU Mánes a skupiny Radar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Převrácený strom

    Položka č.: 1159

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:13

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 1160

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:14

    litografie, 1982, 13 x 18 cm, sign. NU F. Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 1161

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:15

    litografie, 1979, 17 x 13 cm, sign. LD F. Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 1162

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:16

    litografie, 1981, 16 x 11 cm, sign. PD F: Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Jiroudek

    (1914 -1991)

    Jeptiška PF 1976

    Položka č.: 1163

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:17

    litografie, 1976, 37 x 16 cm, sign. LD Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Jiroudek

    (1914 -1991)

    Muž s kyticí PF 1982

    Položka č.: 1164

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:18

    litografie, 30 x 19 cm, sign. PD Jiroudek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)