Ludmila Jiřincová
Dívka u stolu
No.: 31Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:30
Current price: 350 CZK (15 €)
Ludmila Jiřincová
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
No.: 909Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:53
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1984, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 280 CZK (12 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 910Auction price: 330 CZK (14 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:54
kniha, 2x podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 330 CZK (14 €)
Ludmila Jiřincová
J. Pilař: Dvojí křídla
No.: 911Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:55
kniha, podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1988, pl. s ob., 295s.., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 400 CZK (17 €)
Ludmila Jiřincová
Z ilustrací k básním F. Villona
No.: 1180Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:24
lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ludmila Jiřincová
Xenofón: Historie krásné Pantheie
No.: 1335Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:59
bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, úprava M. Honc, tisk Dřímalové, 3. sv. edice Polyhymnia a 10. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1974, pův. brož v ob., ex. 5/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Ludmila Jiřincová
Ve větru
No.: 281555Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:58
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ludmila Jiřincová
Král
No.: 281556Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:59
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Ludmila Jiřincová
No.: 281557Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:00
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka srdce
No.: 281558Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:01
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ludmila Jiřincová
Dvě dívky
No.: 281559Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:02
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, the disciple of prof. T. F. Simon
Ludmila Jiřincová
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
No.: 281560Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:03
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Ludmila Jiřincová
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
No.: 281561Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:04
Ludmila Jiřincová
May
No.: 281960Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:27
watercolor, pencil, paper, 27,5 x 39 cm, sign. lower/right L. Jiřincová, sign. upper/left L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Estimate: 30 000 - 45 000 CZK
Ludmila Jiřincová
August
No.: 281961Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:28
watercolor, pencil, paper, 30 x 41,5 cm, sign. lower/right L. Jiřincová, sign. lower/left L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Estimate: 30 000 - 45 000 CZK