Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové

litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová

the disciple of prof. T. F. Simon

ID: 281560

Auction price: 3.000 CZK (125 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 15:03

Current price: 3.000 CZK (125 €)