-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Óda na marnost
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 20:20
tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
V láhvi
No.: 50Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 20:19
dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
…NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS
No.: 16Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:45
dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hostina
No.: 11Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:40
dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Poseidon
No.: 9Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:38
dřevoryt, 1989, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, vydal spolek českých bibliofilů 7. června 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Plodný mnich
No.: 1Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:30
dřevoryt, 8,3 x 5,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Emil Filla
(1882-1953)
Matches
No.: 8Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:07
etching, aquatint, 19,6 x 15,5 cm, sign. lower/right Emil Filla, yellowed paper, small stains on paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Nebula
No.: 5Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:04
dry needle, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. lower/right Boštík 65, frame, the disciple of W. Nowak, member of The Umelecka beseda, later UB 12
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
-
Pieter Van Sompel
(1600-1643)
Rudolf II.
No.: 1172Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:16
mědirytina, 44 x 35,5 cm, rám, značeno v desce DU P. Soutman Invenit Effigianit et Cum Prinnil; P. VanSompel Sculp. F. de Wit Excudit, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anthonius Van Dyck
(1599-1641)
Frederick Prince of Aray
No.: 1171Auction price: 2.600 CZK (109 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:15
mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Brichet
Anoblissement du Sexe
No.: 1170Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:14
mědirytina, 1784, 21,5 x 14,7 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien
No.: 1169Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:13
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa
No.: 1168Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:12
kolorovaná mědirytina, 1822, 16 X 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland
No.: 1167Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:11
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Thomas Rowlandson
(1756-1827)
Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach
No.: 1166Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:10
kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antoine Joseph Gaitte
(1753-1835)
Plan de la Bastille
No.: 1165Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:09
ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules David
(1808-1892)
Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789
No.: 1164Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:08
litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution
No.: 1163Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:07
rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )
No.: 1162Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:06
rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Prairialské povstání
No.: 1161Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:05
rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)
No.: 1160Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:04
rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Přísaha v mičovně
No.: 1159Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:03
rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Povstání 13. vendémiairu
No.: 1158Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:02
rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. Chardon
(1832-1896)
Dobytí Bastily
No.: 1157Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:01
rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ch. Chardon
(1832-1896)
Přísaha v mičovně: založení třech řádů v národním shromáždění 20.6.1789)
No.: 1156Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:00
rytina, 34 x 45,4 cm, předloha David, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, ohmataný, při jedonm okraji ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. Molte
Vítání direktoria
No.: 1155Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:59
kolorovaný tisk, 38 x 50 cm, předloha Bosro, papír ohmataný, na okrajích na několika místech natržený, nepatrně pošpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pierre Gabriel Berthault
(1737-1831)
Revoluční výbor za jakobínského teroru
No.: 1154Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:58
rytina, 23,5 x 30 cm, předloha Fragonard, papír ohmataný, na pravém okraji natržený, na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hippolyte Prudhomme
(1793-1853)
Otevření generálních stavů ve Versailles 5. května 1789
No.: 1153Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:57
rytina, 30 x 42 cm, předloha Auguste Couder, papír mírně zažloutlý, s nepatrnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, stopa po lepence na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Edme Bovinet
(1767-1832)
Výcvik císařské gardy za přítomnosti dvou císařů
No.: 1152Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:56
rytina, 32 x 43,5 cm, předloha Swebach - Despontaines, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, zateklina mimo tisk, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
F.M. Will
Dobytí Bastily
No.: 1151Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:55
rytina, 24,3 x 28 cm, excudit A.V., předloha Jean Louis Prieur, papír ohmataný, zahnědlý, v jednom místě natržený, s četnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED