-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Óda na marnost
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 20:20
tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
V láhvi
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 20:19
dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
…NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:45
dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hostina
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:40
dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Poseidon
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:38
dřevoryt, 1989, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, vydal spolek českých bibliofilů 7. června 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Plodný mnich
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:30
dřevoryt, 8,3 x 5,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Emil Filla
(1882-1953)
Zápasy
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:07
lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Mlhovina
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04
suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
West Polynesien
Položka č.: 1013Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:37
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 41 cm, C. Poppey, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, dva listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spaniel
Položka č.: 1012Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:36
kolorovaný oceloryt, 31 x 37,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spaniel und Portugal
Položka č.: 1011Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:35
kolorovaný oceloryt, 30,5 x 37,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Erdkarte in Mercator´s projection
Položka č.: 1010Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:34
kolorovaný oceloryt, 32,5 x 37,5 cm, Hermann Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nord Westliches Deutschland, Niederlande und Belgien
Položka č.: 1009Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:33
kolorovaný oceloryt, 33 x 39,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nord Östliches Deutschland
Položka č.: 1008Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:32
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Preussischen Provinzen Preussen und Posen
Položka č.: 1007Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:31
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Östliches Deutchland und die Schweiz
Položka č.: 1006Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:30
kolorovaný oceloryt, 32 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Östliches Deutchland
Položka č.: 1005Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:29
kolorovaný oceloryt, 30,5 x 40,7 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Sachsen Thueringen und Benachbarte Länder
Položka č.: 1004Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:28
kolorovaný oceloryt, 32,5 x 42,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Niederlande und Belgien
Položka č.: 1003Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:27
kolorovaný oceloryt, 42,5 x 33,5 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Der Rhein vom Boden See bis Köln
Položka č.: 1002Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:26
kolorovaný oceloryt, 32 x 37 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Schweiz
Položka č.: 1001Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:25
kolorovaný oceloryt, 33 x 41 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Italien
Položka č.: 1000Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:24
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ober und Mittel Italien
Položka č.: 999Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:23
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,7 cm, A. Hanemann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Italien
Položka č.: 998Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:22
kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ungarn Siebenbürgen Woiwodina und Slavonien
Položka č.: 997Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:21
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 42,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Russland und Skandinavien
Položka č.: 996Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:20
kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Norwegen, Schweden, Russland, Kaukasten und die Türkei
Položka č.: 995Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:19
kolorovaný oceloryt, 34 x 42 cm, C.H. Poppey u Jungmann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Nordos Russland
Položka č.: 994Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:18
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40 cm, H. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Süd Schweden, die Russischen Ostsee-Provinzen, Polen und West Russland
Položka č.: 993Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:17
kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, C. Stier, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa
Položka č.: 992Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:16
kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, A. Welcker, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO