-
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Conde
(1951)
Silák
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Milenci
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Elen Jilemnická
(1946)
Zašpiněná sukně
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Stará řeka
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Dobiáš st.
(1905-1964)
Ledňáček
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, člen SJV
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
Položka č.: 251459Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:46
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Kompozice
Položka č.: 251796Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:48
tempera, papír, 1984, 64 x 42 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Kuatty
(1930-2011)
Claudio Buziol
Položka č.: 255707Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:50
tisk na plátně, 78 x 140 cm, sign. LD v tisku Max Kuatty, portrét designéra a zakladatele módní značky Replay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
Položka č.: 255736Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:52
akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
Položka č.: 255738Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:56
akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mickey & Boxes
Položka č.: 255739Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:58
akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pukl
(1893-?)
Pohled do kraje
Položka č.: 263081Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Dvořák
Šeříky
Položka č.: 263179Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:02
olej, plátno, 1939, 60 x 50 cm, sign. PD RDvořák 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anton Boudar
(1947)
Červená kompozice
Položka č.: 263809Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:04
kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
-
Jan Mácha
(1926-1984)
Staroměstská mostecká věž
Položka č.: 265858Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:06
litografie, 1981, 76 x 60 cm, sign. PD Jan Mácha 81, rám, č. 10/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Dóm sv. Štěpána ve Vídni
Položka č.: 266111Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:08
lept, 1923, 45,1 x 38,7 cm, sign. PD Luigi Kasimir, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Menčl
Potok
Položka č.: 267769Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:10
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Urbánek
(1924-?)
Letní krajina
Položka č.: 267771Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:12
olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslava Nievaldová
(1952)
Cesta
Položka č.: 267817Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:14
olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Brotánek
(1916-1987)
Staré Labe
Položka č.: 267990Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:16
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gabriela (Ela) Horálková
(1893-?)
Portrét dívky
Položka č.: 269982Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:18
olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Portrét Marcelky
Položka č.: 273704Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 52 x 40 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Černý
Dívky v kroji
Položka č.: 273776Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:22
olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
Položka č.: 275160Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:24
olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
Položka č.: 275161Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:26
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
Položka č.: 275162Vyvolávací cena: 9.100 CZK (380 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:28
olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 9.100 CZK (380 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Přístav
Položka č.: 275163Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:30
olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torzo mužského těla
Položka č.: 275164Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:32
olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Bez názvu
Položka č.: 275165Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:34
olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO