• Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Pohled na Vítkov

    Položka č.: 787

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:49

    litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Tour de Beaujolais

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:50

    litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Jazz /Miles Davis/

    Položka č.: 789

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:51

    litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Sluka

    Bez názvu

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:52

    digitální tisk, 2004, 95 x 79,5 cm, sign. PD Michal Sluka 2004, č. 1/1, LD dírka na papíře 4mm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Kompozice

    Položka č.: 791

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:53

    lept, mezzotnita, 1995, 39,5 x 31 cm, sign. PD D. Smutný 1995, č. 2/15, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:54

    akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Před zrcadlem

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:55

    suchá jehla, 34,8 x 25,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    V centru města

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:56

    suchá jehla, 1973, 37,7 x 25,7 cm, sign. PD V. Soukup 73, č. 6/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1938-1984)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:57

    aktivní grafika, 34,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 4/10, při okrajích papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Soukupvá

    (1958)

    Divadlo

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:59

    měkký kryt, 1981, 30 x 34 cm, sign. PD Pavla Soukupová 81, č. 17/20, ohmataný papír, lehce pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    Polomy

    Položka č.: 798

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:00

    olej, plátno, 74 x 96,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nauer Spíndola

    (1960)

    Hledání na třech úrovních / Search on Three Levels

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:01

    dřevořez, 1998, d. 35,5 cm, sign. PD Nauer Spíndola 98, č. 1/30, v horní části mimo tisk šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pocta Arcimboldovi

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:02

    litografie, 35,5 x 28,5 cm, u pravého okraje papír místy lehce ušpiněný, u horního okraje papír místy lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:03

    akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Přístav v Benátkách

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:04

    lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Malajka

    Položka č.: 803

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:05

    litografie, 39,5 x 30,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, č. 184/200, monogr. LD, DU vodotisková značka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na sv. Vít a Daliborku

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:06

    lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Trosky

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:07

    lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:08

    akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Kostel sv. Františka, Assisi

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:09

    lept, akvatinta, 27,5 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti-Zamponi, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Německá ambasáda

    Položka č.: 808

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:10

    lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír zašlý, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 809

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:11

    lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Kostel sv. Mikuláše v Praze

    Položka č.: 810

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:12

    akvatinta, 37 x 32 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Benátky

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:13

    akvatinta, 29,5 x 35 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, restaurováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Z pouti

    Položka č.: 812

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:14

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Felicitas Stubnerová

    (1917-1978)

    Soumarský most na Vltavě

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:15

    olej, plátno, 1962, 43,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Stubnerová 62, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Capriccio

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:16

    litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 148/160, pravý dolní okraj mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s mušlí

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:17

    litografie, 14,5 x 15,3 cm, rám, č. 26/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena - had

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:18

    litografie, 19,3 x 18,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 160/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Sukdoláková

    (1956)

    Želvy

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:19

    lept, 37 x 56,5 cm, sign. PD Sukdoláková, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook