Josef Matějka
(1881-1953)
Podzimní les
Položka č.: 262639Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:50
akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Oldřich Dudek
Kornoutky
Položka č.: 262600Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:30
tuš, tužka, papír, 32,7 x 24 cm, sign. PD Dudek, lehce zažloutlý papír, papír u horních rohů pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Vzpomínka
Položka č.: 262091Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:02
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená krajina
Položka č.: 262073Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:52
olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Pařík
(1930-1999)
Válka je...
Položka č.: 261064Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:46
fix, papír, 19 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Karel Svolinský
Dívka s květy ve vlasech
Položka č.: 260062Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:16
kamenorytina, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD K. Svolinský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Jan Gemrot
(1983)
Selfcontained
Položka č.: 267543Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2022 20:39
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ondřej Harlas
(1884-1933)
Bystřina v lese
Položka č.: 252538Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 21:02
tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Émile Bernard
(1868-1941)
Dívčí akt
Položka č.: 251164Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:55
dřevoryt, 7 x 8,3 cm, LD po d grafikou na papíře vytišteno: Émile Bernard: Původní dřevoryt, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na College Sainte-Barbe v Paříži, poté na École des Beaux Arts tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Lubomír Manda
Položka č.: 249470Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:40
lept, 2008, 25,5 x 40 cm, PD značeno LM, č. 17/60, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Vratislav Hugo Brunner
(1908-1935)
Bolestná blaženost
Položka č.: 249271Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:34
dřevoryt, 16 x 12,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Václav Fiala
(1891-1968)
Malíř Vojtěch Sedláček
Položka č.: 247042Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:24
litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira
Položka č.: 246794Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:16
historická reprodukce, fotografie, 1899, 17 x 11,3 cm, nalepeno na kartonu,, DU popsáno, odřeno, na podkladovém kartonu skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Aleša Vaic
(1920)
Franz Liszt
Položka č.: 246718Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:04
suchá jehla, 45 x 32 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Pozdrav z Holandska
Položka č.: 245586Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:52
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Albert de Belleroche
(1864-1944)
Zátiší s čajovou konvicí
Položka č.: 244180Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:51
litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Husovo kázání
Položka č.: 237946Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:16
dřevoryt, 1915, 25 x 17,7 cm, papírová pasparta, vydáno jako příloha Veraikonu, 1915, okraje papíru ztmavlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzaklad…
Aktuální cena: 270 CZK (12 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Na střeše
Položka č.: 237929Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:12
litografie, 17 x 12,7 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Adámek
Domy v zelené
Položka č.: 234890Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 18:52
linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Alois Ježek
(1887-1943)
Dětské hry se psem
Položka č.: 226296Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 18:42
tužka, papír, 18 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, pokrčené okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte a Maška na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Bohumil Ullrych
Ženy (Konvolut 3 kreseb)
Položka č.: 204861Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 18:04
tužka, kvaš, papír, 1926, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Souček
K Týnskému chrámu
Položka č.: 267443Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 21:20
akvatinta, 23 x 15,5 cm, sign. PD Souček , rám, mimo tisk skvrny, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Souček
Pohled na Pražský hrad ze Smetanova nábřeží
Položka č.: 267442Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 21:18
akvatinta, 23,3 x 23,3 cm, sign. PD Souček , rám, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Milena Dvořáková
Hommage á Antonio Vivaldi
Položka č.: 267426Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 20:46
litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Miroslav Pošvic
Let
Položka č.: 267407Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 20:10
litografie, 2018, 17,9 x 14 cm, sign. PD M. Pošvic 2018, č. 148/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Kojan
(1886-1951)
Na Karlově mostě
Položka č.: 262395Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 19:00
akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
František Koudelka
(1896-1976)
Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)
Položka č.: 248658Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 18:10
olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem. , na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jana Reinerová
Praha - Zámecké schody
Položka č.: 244464Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:53
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Jana Reinerová
Ulice
Položka č.: 259270Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:50
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy v předklonu
Položka č.: 179455Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:45
tužka, papír, 26,9 x 19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu