Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní louka

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2021 13:12

    olej, plátno, 12 x 16,8 cm, sign. LD J. Dlabal, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podhorská vesnice

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2021 13:04

    olej, plátno, 8,8 x 22,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pumpa ve Zlaté uličce

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 15:00

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženou Prahu

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2021 18:58

    olej, karton, 16,9 x 25,5 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Praha v zimě

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2021 18:55

    olej, karton, 25 x 11,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2021 18:25

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Svatou

    Položka č.: 1655

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2021 08:15

    olej, sololit, 22,5 x 35,2 cm, provenience: z pozůstalosti autora, při okrajích lehce poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na nádvoří Pražského hradu

    Položka č.: 259239

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:18

    olej, papír, 21 x 15,4 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    Položka č.: 259237

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:14

    olej, plátno, 14,9 x 12,6 cm, sign. LD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na San Marco a Dóžecí palác v Benátkách

    Položka č.: 259236

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:12

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Istanbul

    Položka č.: 259231

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:02

    olej, papír, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Istanbul, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 259229

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 21:58

    olej, papír, 15,2 x 9,8 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Venise, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    kostel Santa Croce ve Florencii

    Položka č.: 259055

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2021 21:20

    olej, plátno, 10 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Firenze, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Dóm sv. Štěpána ve Vídni

    Položka č.: 259054

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2021 21:18

    olej, plátno, 10,6 x 13,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kanál v Benátkách

    Položka č.: 259053

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2021 21:16

    olej, papír, 17,6 x 12,3 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Výletní loď

    Položka č.: 259062

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:36

    olej, plátno, 10,4 x 15,2 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 259060

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:32

    olej, papír, 17,8 x 11,7 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Atomium, Brussel

    Položka č.: 259058

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:28

    olej, papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 259057

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:26

    olej, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD J. Dlabal, značeno PD Roma, horní rohy papíru a dolní pravý roh jsou přeloženy - v místě přeložení je malba poškozená, v levém dolním rohu malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Velkoměsto

    Položka č.: 258263

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2021 16:26

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 258200

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 09. 2021 14:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 258194

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:36

    olej, karton, 11,6 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 258183

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:14

    olej, sololit, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 258182

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:12

    olej, karton, 11 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vatikán

    Položka č.: 245384

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2021 22:30

    olej, papír, 12 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Vaticano, na horním levém rohu malba lehce odřena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zámek Červená Lhota

    Položka č.: 243341

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2021 21:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barcelona (Casa Milá)

    Položka č.: 226209

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:50

    olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Madrid

    Položka č.: 219338

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:06

    olej, sololit, 13,9 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paris (Saint Eustache)

    Položka č.: 219337

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:04

    olej, papír, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Strassbourg

    Položka č.: 218242

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 18:38

    olej, plátno, 15 x 10,1 cm, sign. LD JDlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)