• Josef Liesler

    (1912-2005)

    Velkopřevorský mlýn na Kampě

    No.: 614

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:56

    litografie, 35,5 x 25 cm, sign. DU Liesler, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Oči

    No.: 615

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:57

    litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Dragon

    No.: 616

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:58

    litografie, 2021, 42,5 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, A. T.

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Dolphin Play

    No.: 617

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:59

    litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lorenc

    Jedlíci brambor (podle van Gogha)

    No.: 618

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:00

    dřevo, olej, 1969, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lorenc 69, rám, neurčený autor, volná kopie obrazu Vincenta van Gogha, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Lukáč

    (1989)

    Rear naked choke

    No.: 619

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:01

    litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 40/60

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Macht

    (1977)

    Bez názvu

    No.: 620

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:02

    autorský digitální tisk, 2017, 70 x 70 cm, sign. PD Macht Jiří 2017, rám, V roce 1996 složil maturitní zkoušku na Střední výtvarné škole Václava Hollara a uspěl u talentových zkoušek na pražské FAMU - obor fotografie. V roce 2003 studia na FAMU ukončil s titulem MgA. Během studií nejvíce spolupracov…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice a kuřátka

    No.: 621

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:03

    suchá jehla, 2006, 29,7 x 39,8 cm, sign. PD Makoveeva I. 2006, č. 24/100, značeno v desce 2006 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, Irena Makoveeva, ruská umělkyně se specializací na grafiku, se narodila v roce 1954 v severním ruském městě Archangelsku. Po absolvování studia výtvarn…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Kohouti

    No.: 622

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:04

    suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Husy

    No.: 623

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:05

    suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Amálie Mánesová - připsáno

    Zámeček

    No.: 624

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:06

    tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté v Paříži

    No.: 625

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:07

    barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • V. Měchura

    Luční kvítí ve váze

    No.: 626

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:08

    olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Ze starých řeckých bájí

    No.: 627

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:09

    dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    General Herzog Albrecht von Valdstein

    No.: 628

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:10

    dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Micl

    (1969)

    Polozvíře na pláži

    No.: 629

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:11

    litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdinand Michl

    (1877-1951)

    Františkovy Lázně

    No.: 630

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:12

    lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    No.: 631

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:13

    3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    No.: 632

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:14

    suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutkové představení

    No.: 633

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:15

    5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce I

    No.: 634

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:16

    litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original IX

    No.: 635

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:17

    litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original IV

    No.: 636

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:18

    litografie, 33,5 x 25,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    No.: 637

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:19

    litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Rétrospective Miró

    No.: 638

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:20

    litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Mauglí prchá před slony

    No.: 639

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:21

    plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Fotbal

    No.: 640

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:22

    plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Vlak

    No.: 641

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:23

    plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Tenis

    No.: 642

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:24

    signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Norval Morrisseau

    (1932-2007)

    Treat Mother

    No.: 643

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:25

    serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.