• Lorenc

    Chalupa v horách

    No.: 264955

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:58

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)