-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
Položka č.: 932Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Zátiší
Položka č.: 931Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zobač
(1979)
Vesnice na Vysočině
Položka č.: 930Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:12
olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
Položka č.: 928Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:10
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, žák prof. F. Engelmüllera
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Stanování
Položka č.: 927Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:09
olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Zamrazil
Zrození perly
Položka č.: 926Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Odkaz
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:07
akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Alois Zahel
(1888-1958)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově
Položka č.: 924Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:06
akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Wünsche?
Stavba na Letné
Položka č.: 923Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:05
olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Wagner
(1933-1994)
Přístav čistoty
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:04
suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (černá)
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (červená)
Položka č.: 920Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:02
lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
Položka č.: 919Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:01
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:00
pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Volf
(1955)
Zvířátko
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:59
suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:58
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Soul of Angels
Položka č.: 915Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:57
lept, 60 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 14/35, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Labyrint srdce I.
Položka č.: 914Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:56
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldra (Oldřich) Vlach
(1886-1958)
Modlitba
Položka č.: 913Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:55
olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Reisnera na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoja Villalobos
(1948-2003)
Labyrint
Položka č.: 912Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:54
litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Raimo Vitala
(1932-1991)
Zátiší s květinami
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:53
olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Vetengl
(1988)
Odpoledne na Olšanech
Položka č.: 910Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice III.
Položka č.: 909Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:51
tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice II.
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:50
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice I.
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:49
tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera
(1958)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:48
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Josef Velčovský
(1945)
Lekníny
Položka č.: 905Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:47
litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velčovský
(1945)
Divadelní šatna
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:46
litografie, 31,5 x 27 cm, sign. PD J. Velčovský, a. t., při horním okraji nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Soc…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vavřina
(1884-1929)
Foire internationale dechantillons de Prague 1922
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:45
litografický plakát (grafický design, autorská dobová rozmnoženina), 1922, 62 x 92 cm, značeno LD na kameni Kvavřina a PD Jan Ziegloser Praha Vinohrady 1905, francouzská varianta plakátu pro Mezinárodní vzorkový veletrh Praha 1922, nakladatel Jan Ziegloser, informace z dobového tisku: Pražské vzorko…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO