Cyril Chramosta

(1908-1990)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    No.: 518

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 12:20

    litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Jihočeská vesnice

    No.: 519

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 12:21

    olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)