Cyril Chramosta
(1908-1990)
No.: 518Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:20
litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Jihočeská vesnice
No.: 519Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:21
olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)