-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Žena obíjmající muže
Položka č.: 420Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:42
litografie, 21,3 x 14,5 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, LD v kameni CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Bouda
(1965)
Horizont III.
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:41
akvatinta, 34,5 x 49 cm, sign. PD M. Bouda, č. 29/30, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Velký déšť Diův
Položka č.: 418Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:40
lept, akvatinta, 1996, 69,5 x 46,5 cm, sign. PD Borovský 96, č. 3/10, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Zlaté kapky I
Položka č.: 417Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:39
lept, akvatinta, mezzotinta, 1992, 69 x 48 cm, sign. PD Borovský 92, č. 5/10, rožky ohnuté, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svodoba 2000
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:38
litografie, 1999, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2009
Položka č.: 415Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:37
litografie, 2008, 10,5 x 21 cm, sign. DU ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2016
Položka č.: 414Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:36
litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2013
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:35
litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jozef Bokšay
(1891-1975)
Kasárna
Položka č.: 412Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:34
akvarel, papír, 1934, 16,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Boksay 1934, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Louis Leopold Boilly
(1761-1845)
Hádka
Položka č.: 411Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:33
litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Dámský pokoj
Položka č.: 410Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:32
serigrafie, 21, 2 x 17, 3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Labutě ve fialové
Položka č.: 409Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:31
serigrafie, 20, 2 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Drak
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:30
serigrafie, 20, 1 x 16 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Noční motýli
Položka č.: 407Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:29
serigrafie, 19, 2 x 13 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Labutě v červené
Položka č.: 406Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:28
serigrafie, 20, 7 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Červený motýl
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:27
serigrafie, 20 x 16 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Motýlek
Položka č.: 404Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:26
serigrafie, 21, 2 x 17, 1 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Zasněné vejce
Položka č.: 403Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:25
serigrafie, 20, 5 x 15, 8 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1922-2021)
Edison
Položka č.: 402Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:24
barevný monotyp na japanu, 1966, 23,5 x 18 cm
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Blabolilová
(1948)
Strom
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:23
lept, 1977, 40 x 34 cm, sign. PD M. Blabolilová 77, č. 28/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bino
Chalupy v horách
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:22
lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
Hudba pramenů
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:21
dřevořez, 19,5 x 15 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1940-2010)
Pláž
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:20
pastel, papír, 1975, 20 x 43 cm, sign. LD Fr. Bílek 8. VIII. 1975, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
Nejvyšší spravedlnost
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:19
dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Jiří Bernard
(1946)
Ležící ženský akt
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:18
akvatinta, 1990, 25 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Bernard 90, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, ilustrátor, umělecký kovář, karikaturista, vyučil se uměleckým kovářem, poté žák profesora Koukolského na lidové akademii umění, člen České unie karikaturistů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bernard
(1946)
Ženský akt v předklonu
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:17
akvatinta, 1990, 24 x 23 cm, sign. PD Jiří Bernard 90, č. 3/55, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, ilustrátor, umělecký kovář, karikaturista, vyučil se uměleckým kovářem, poté žák profesora Koukolského na lidové akademii umění, člen České unie karikaturistů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Mrazivý den
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:16
litografie, 1992, 32 x 23,3 cm, sign. DU Daniela Benešová 92, č. 130/170, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Preludium (Chopin)
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:15
litografie, 1991, 43,2 x 35,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Noc
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:14
litografie, 1993, 50 x 36,3 cm, sign. DU K. Beneš 93, č. 37/80, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Spící
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:13
litografie, 1995, 26,3 x 46,5 cm, sign. DU K. Beneš 95, č. 62/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO