No.: 277804Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:35
tisk, pastel, papír, 45 x 33 cm
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Postava
No.: 277803Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:34
kombinovaná technika, papír, 33 x 24 cm
Current price: 1 CZK (1 €)
Reprodukce
No.: 277802Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:33
tisk, 43 x 55 cm
Current price: 1 CZK (1 €)
Ukřižování
No.: 274615Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 17:16
olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Démoni
No.: 254634Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 15:40
tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Tajuplný les - návrh ilustrace
No.: 276939Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 22:40
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Jitka a Květa Válovy, malá retrospektiva
No.: 251320Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:54
tisk, plakát, 2011, 67 x 47 cm, plakát v výstavě v Oblastní galerii Litoměřice, 2011, při horním okraji pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Hra na diagnózu, Julij Krelin
No.: 276492Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 15:31
konvolut kreseb na ultrfánu
Current price: 500 CZK (21 €)
Chaloupka s doškovou střechou
No.: 267375Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:50
olej, plátno, 20 x 25 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Statek
No.: 267368Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:44
lept, 16 x 20 cm, sign. PD nečitelně, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
No.: 257117Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 16:26
akvarel, tužka, papír, 19,5 x 22 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Rytíř
No.: 237943Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 18:44
tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Úplněk nad Nerudovkou
No.: 217497Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2023 15:58
etching, 16 x 13 cm, sign. RD illegible, no. 34/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Porážka francouzů v Holandsku
No.: 274445Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 21:32
mědirytina, 31 x 39,2 cm, papír uprostřed přeložen, na papíře místy zažloutlé skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Vojáci
No.: 268810Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:30
olej, deska, 35 x 48 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Lov
No.: 274144Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 11:54
litografie, 61,5 x 49,5 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
Palác
No.: 274143Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 11:53
kolorovaná rytina, 19 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Les
No.: 274142Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 11:52
olej, plátno, 36,5 x 46 cm, rám
Current price: 100 CZK (5 €)
Nokturno
No.: 267988Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 04. 2023 16:30
olej, plátno, 61 x 41 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Květina
No.: 267114Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2023 22:30
kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Jmelí (PF 1929)
No.: 270456Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 21:46
dřevoryt, 9,6 x 7,2 cm, značeno LD v desce AB, lehce zažloutlý papír, levý horní roh papíru lehce ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
No.: 267376Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 14:41
olej, plátno, 40 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
7 x pohlednice z Benátek
No.: 260927Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:42
7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Krajina s rybníkem a břízami
No.: 265804Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 18:54
olej, překližka, 44 x 58,5 cm, rám, na rámu drobné rýhy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Šlechtic a poddaný
No.: 242422Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 20:14
dřevoryt, 4 x 9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Jílové u Prahy
No.: 228196Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 18:36
tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Žena (Ex Libris KD)
No.: 269971Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:04
barevný dřevoryt, 8,1 x 4,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Ptáčci (Ex Libris Judith)
No.: 269970Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:02
kolorovaný dřevoryt, 11 x 8,1 cm, zezadu papír popsán, lehce prosvitá jedno slovo psané perem na tiskovou stranu grafiky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Ženská figura (Ex Libris MUDr. J., Moudrý)
No.: 269967Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:56
litografie, 9 x 6,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Mladá žena
No.: 139108Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:53
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids