Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Nové Zámecké schody
No.: 182Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 19:01
lept, 33 x 25 cm
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Church of St. Jakub in Kutná Hora
No.: 379Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00
etching, 1940, 32 x 25,5 cm, signed lower/right J. Vondrouš 1940, no. 24/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Pont Neuv- Paříž
No.: 867Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 14:29
lept, 1930, 27 x 34,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Benátky
No.: 868Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 14:27
lept, 1926, 24,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1926
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Portál jezuitského chrámu v Klatovech
No.: 866Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 14:25
lept, 1941, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1941
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Kanál v Benátkách
No.: 837Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 14:08
lept, 1925, 21 x 25 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1925
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Piazzetta
No.: 836Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:58
lept, 1930, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930
Current price: 800 CZK (34 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Jardin des Tuileries
No.: 833Auction price: 400 CZK (17 €)
lept, 1928, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Náměstí v Klatovech
No.: 834Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:56
lept, 1942, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1942
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Praha z Nových Zámeckých schodů
No.: 835Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:54
lept, 1930, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Chotkovy sady
No.: 832Auction price: 400 CZK (17 €)
lept, 1931, 37 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1931
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Bukinisté, Paříž
No.: 809Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:34
lept, 1928, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Hrad od východu
No.: 808Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:33
lept, 1930, 37 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Květinový trh u Madeleiny
No.: 807Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:32
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Nová radnice v Brně
No.: 265070Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:47
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Plzeňský Prazdroj
No.: 276932Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:00
lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Výroba sudů - Plzeňský Prazdroj
No.: 276931Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:58
lept, 1942, 24,2 x 18,9 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1942, PD vodotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Sklep - Plzeňský Prazdroj
No.: 276930Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:56
lept, 1940, 24,5 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1940, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Varna - Plzeňský Prazdroj
No.: 276929Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:54
akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Vaření piva - Plzeňský Prazdroj
No.: 276928Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:52
akvatinta, lept, 1941, 24,1 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce PD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, papír na pravém okraji na jednom místě nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Spilka - Plzeňský Prazdroj
No.: 276927Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:50
akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Výroba piva - Plzeň - Prazdroj
No.: 276926Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:48
akvatinta, lept, 1942, 24 x 19 cm, sign . PD Jc. Vondrouš 1942, levý horní roh a spodní okraj papíru pokrčené, v pravém dolním rohu vodotisková značka papíru a nahnědlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,