auction history

  • Jan Saudek

    Dark and Proud

    No.: 11

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:40

    serigrafie, 2024, 71 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Jan Saudek

    Tender and Light

    No.: 10

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:39

    serigrafie, 2024, 71 x 44 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60

  • Jan Saudek

    The Grief and Longing

    No.: 9

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:38

    serigrafie, 2024, 68 x 51 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60

  • Jan Saudek

    Magically

    No.: 8

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:37

    serigrafie, 2024, 74 x 45 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60

  • Jan Saudek

    And Innocent.

    No.: 7

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:36

    serigrafie , 2023, 55 x 49,5 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 80 x 60

  • Jan Saudek

    World of Adults

    No.: 6

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:35

    serigrafie , 2024, 69,7 x 46 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 80 x 60

  • Jan Saudek

    Not Forget Your Motherland

    No.: 5

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:34

    serigrafie , 2024, 53 x 67 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 60 x 80

  • Jan Saudek

    Money, Glory and Power

    No.: 4

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:33

    serigrafie , 2024, 48 x 59,2 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 60 x 80

  • Jan Saudek

    Sky for the 1st time

    No.: 3

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:32

    serigrafie , 2024, 65,2 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60

  • Jan Saudek

    Woman for Ever

    No.: 2

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:31

    serigrafie , 2024, 66 x 46 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60

  • Jan Saudek

    Strong Proud and Clean

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2024 17:30

    serigrafie , 2023, 69 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/L, papír: 80 x 60

  • .

    Sbírka modelů aut 88 kusů

    No.: 1

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2024 17:30

    kov, plast, 7 až 12 cm, Jedná se o modely aut, které se vyráběly v bývalém Východním bloku

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    (1988)

    Stříbrný les

    No.: 167

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 12:46

    olej, akryl, plátno, 2022, 60 x 80 cm, sign. na zadní straně Elizaveta Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Jitka Hilská

    V zahradě

    No.: 104

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 11:43

    olej, plátno, 80. léta, 54 x 54 cm, sign. DU J.Hilská, lišta, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zátiší s ovocem

    No.: 44

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 10:43

    olej, dřevo, 1945, 18 x 35,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 4.100 CZK (171 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    ... I učinil hvězdy...

    No.: 23

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 10:22

    litografie, 1991, 69,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 18/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 310.433 v Kostelci nad Labem

    No.: 59

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 10:58

    bromostříbrná fotografie, 1988, 12,7 x 17,5 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 50.348 v Arnsdorfu

    No.: 55

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 10:54

    bromostříbrná fotografie, 1987, 17,1 x 12,5 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Karel Šlais

    Lokomotiva BR 220 v Cerhenicích

    No.: 46

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 10:45

    bromostříbrná fotografie, 1988, 12,4 x 17,6 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 423.008 v Jestřebí

    No.: 14

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 10:13

    bromostříbrná fotografie, 1981, 8,2 x 17,7 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokomo…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 434.2327

    No.: 12

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2024 10:11

    bromostříbrná fotografie, 1978, 12,8 x 17,4 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    No.: 58

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 10. 2024 18:57

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    No.: 57

    Auction price: 6.900 CZK (288 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 10. 2024 18:56

    Current price: 6.900 CZK (288 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Americký automobil

    No.: 47

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 10. 2024 18:46

    pastelky, papír, 1919, 10 x 16,5 cm, oboustranná kresba, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jiří Slíva

    Grappamobil

    No.: 37

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 10. 2024 18:36

    litografie, 20,4 x 27,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 3/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Slíva

    Kobylkabriolet

    No.: 36

    Auction price: 3.700 CZK (155 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 10. 2024 18:35

    litografie, 18 x 30,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 2/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.700 CZK (155 €)

  • Jiří Slíva

    Kafkabriolet

    No.: 33

    Auction price: 4.300 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 10. 2024 18:32

    litografie, 2020, 24 x 43 cm, sign. LD Jiří Slíva, A. T. VII/XXX, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.300 CZK (180 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Pouštění draka

    No.: 39

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2024 19:07

    litografie, 76 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 44/50, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy

    No.: 38

    Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2024 19:03

    oil, canvas, 2021, 120 x 100 cm, sign. on reverse lower/middle Miffek, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 65.000 CZK (2.709 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

    Estimate: 70 000 - 90 000 CZK

  • MICL

    (1969)

    Stará Praha

    No.: 36

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2024 19:02

    oil, canvas, 2023, 60,5 x 45,5 cm, signed lower/right Micl 23

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids