-
Tomáš Bím
(1946)
Vzhůru do oblak
No.: 1Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:00
litografie, 2020, 48,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 82/120, the private study
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Neurčený autor
Mořský svět
No.: 83Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:14
serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Neurčený autor
Akt na koni
No.: 59Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:04
etching, 1985, 20,8 x 28 cm, signed RD illegibly 85, pasparta, 23/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
-
Neurčený autor
Učedníci pod Golgotou
No.: 57Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:00
barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Barbora
No.: 41Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:57
lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Lesní zátiší
No.: 61Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:22
akvarel, papír, 21,5 x 30,5 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
-
Neurčený autor
Indián s henryovkou
No.: 50Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:12
akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 38Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:04
tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Sklopený zrak
No.: 33Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:00
tužka, papír, 54,7 x 44,4 cm, pokrčený papír na okrajích, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Sklopený zrak
No.: 32Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:58
tužka, papír, 45,1 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Ves u přehrady
No.: 31Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Petrov
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:50
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Neurčený autor
Lanškroun
No.: 21Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:46
tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Česká krajina
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:36
pastel, uhel, papír, 31,1 x 47,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Krajina s poli
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34
akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
-
Neznámý autor
V lese
No.: 11Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:32
tempera, běloba, papír, 44,1 x 39,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Pobřeží
No.: 10Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:30
tempera, běloba, papír, 42,8 x 60,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Krajina s Řípem na pozadí
No.: 9Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:28
olejová tempera, papír, 43,8 x 59,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
U moře
No.: 8Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:26
watercolour, tempera, paper, 1943, 31,6 x 42,8 cm, signed LD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
-
Neznámý autor
Akt dívky s listem
No.: 71Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:46
olej, karton, 35,5 x 24,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Svatý František Borgiáš
No.: 70Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:44
podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 14 cm, rám, Je patronem: proti zemětřesení. Atributy: Bývá znázorňován v řeholním hábitu, u sebe má knihu, umrlčí lebku, vévodský klobouk nebo korunu. V Praze na Karlově mostě je sousoší sv. Františka Borgiáše z r. 1710, směrem k Národnímu divadlu, mezi …
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Svatá Filoména
No.: 69Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:42
podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 15 cm, rám, Žila v 2. nebo 3.století. Když zemřela, bylo jí kolem čtrnácti let. Její ostatky našli archeologové roku 1802 v Priscilliných katakombách. Zjistili o ní jen to, že se jmenovala Filomena a že byla mučednice. Roku 1805 byl kanovník Francis de L…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Memento mori
No.: 68Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:40
podmalba na skle, 35 x 30 cm, zdobený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Neurčený autor
Věž pod sněhem
No.: 63Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:30
olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina se snopy
No.: 55Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:26
tempera, běloba, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
-
Neurčený autor
Zima pod Antýglem
No.: 25Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:10
olej, malířská lepenka, 1987, 11 x 28,5 cm, sign. LD, pasparta, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neurčený autor
Vybraná společnost
No.: 23Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:08
olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Hlavy
No.: 16Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:06
tempera, běloba, karton, 41 x 29 cm, sign. PD Serží, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrdličky (PF 1983)
No.: 654Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:45
litografie, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce
No.: 653Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:44
litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids