-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Stydlivý akt
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:15
suchá jehla, 1979, 45,8 x 32,8 cm, sign. PD VKomárek 79, č.13/50, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Váza na stole
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:14
suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:13
dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Schody
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:12
suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Křížová cesta, VIII
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:11
suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Křížová cesta, XI
Položka č.: 568Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:10
suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ježíš na oslátku
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:09
suchá jehla, 11,2 x 17 cm, sign. PD V. Komárek, č. 110/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vila
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:40
suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Objetí
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:39
suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Píseň Šalomounova
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
8x suchá jehla, 1996, 32,5 x 21,5 x 3,2 cm, vše sign. DU V. Komárek, č. 64/100, Bibliofilské vydání biblického textu v jazyce českém, německém, anglickém a francouzském, na který vytvořil Vladimír Komárek osm suchých jehel ve formátu 23 x 14,5cm. Tištěno na ručně čerpaném papíru Jantar, jako 13. sva…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Když jsme studovali na umělce
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.350 CZK (57 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:53
7x grafický list, sign. vše, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvalinky
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:23
dřevoryt, 1977, 21 x 15,5 cm, sign. DU V Komárek 77, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21
suchá jehla, 1980, 22,5 x 14,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Akt
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21
suchá jehla, 14,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:16
suchá jehla, 1980, 22,5 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Okno
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:14
tužka, papír, 21 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Maska
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:13
dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 106/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:01
litografie, 16 x 8,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 159/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zátiší s knihou a pohárem
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, sololit, 39,5 x 60 cm, sign. DU V. Komárek, rám, dílo významného českého autora, který na sebe ve druhé polovině 20. století upozornil neopakovatelně poetickou atmosférou svých děl. Jeho doménou se stala zátiší a lyrické krajiny, nejčastěji pozorované zpoza okna, žák prof. K. Mináře na AVU v P…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Housle, Lampa, Pražský Hrad
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
3 x lept, 11,5 x 7,2; 11 x 7,5; 12,5 x 10 cm, sign. V. Komárek, č. 14/50; 10/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrdličky (PF 1983)
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:45
litografie, sign. PD V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:44
litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce za hlavou (PF)
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:43
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:38
dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1982 Dr Ivan Hrdina
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:37
dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1995 Ludmila Bočková
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:36
dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
K.H. Mácha: Máj
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof.…
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu